X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

Hakkımızda

Alanında uzman kadromuz, son teknoloji ile donatılmış makine parkurumuz ve hep daha iyisini hedefleyen bakış açımız ile " Mutlu müşteri, kaliteli hizmet " anlayışımızla yanınızdayız. Başarı Hikayemiz 1971 yılında Eskişehir'de başladı. 1989 yılından bu yana, Alanya'da devam etmektedir.

Reklamın İyisi : Bize göre reklamcılık, büyük bütçeler ile beklenen bir etki değil, optimum bütçeler ile beklenenden de iyi bir etki yaratabilmektir

Marka Bağımlısıyız ! : İşte bu yüzden kurulduğumuzdan bu yana, müşterilerimizin markalarına en az onlar kadar iyi bakıyoruz...Yarattığımız markaların da sonuna kadar arkasında duruyoruz.

Daha Ayrıntılısı İşte Bu : Pegasus Reklam tam hizmet reklam firmasıdır. Kurumsal hizmet kapasitesi, bu güne dek Türkiye’de ve Dünya’da birçok firmaya etkili ve özel işler yapmasına vesile olmuştur. Yaratıcı ekibi, müşterilerinin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarına hizmet vermektedir. Müşteriye düşen tek şey, hazırlanan işlere onay vermekten ibarettir. Pegasus Reklam tüm bunları mümkün olan en düşük bütçeler ile yapar!

Nasılız? : Biz düşünmeyi çok seven, gezmeyi, okumayı, araştırmayı, merak etmeyi, sormayı, çözmeyi, tasarlamayı, yazmayı, çizmeyi çok seven insanlarız...

Müşterimiz Olun, Birlikte Çalışalım.