Gönder Bayrak

Bayrak

Hizmet Açıklaması

Gönder Bayrak, Genelde farklı ülke bayraklarını kullanmak amacı ile tercih edilen gönder bayrak, demir direkler üzerinde yukarı doğru çekilerek kullanılır. Promosyon olarak kullanılabilecek olan gönder bayraklar sıklıkla kurum ve şirketler tarafından tercih edilir. Direklerde yüksek mesafelerde kullanılacak olan gönder bayrak modellerinin kaliteli olabilmesi için kaliteli malzeme ve baskı teknikleri ile üretilmesi gerekir.

Gönder bayraklar, diğer promosyon ürünleri ile kıyaslandığında biraz daha özenli koşullarda üretilir. Üretimde her türlü hava muhalefeti göz önüne alınır ve karşılaşılacak en kötü hava şartına bile dayanıklı olması gerekir. Pegasus Reklam ve promosyon hizmetlerimiz kapsamında ihtiyacınıza uygun gönder bayrak ürünlerini en kaliteli üretim koşullarında sizlere sunuyoruz. İhtiyacınıza tam anlamı ile uyan ve işletmenizi uluslararası segmentte destekleyecek gönder bayraklara sahip olabilmek için bizi tercih edebilirsiniz.

Promosyon Gönder Bayraklar Hakkında

Promosyon gönder bayraklar ağırlıklı olarak resmî kurumlarda tercih edilir.

  • Devlet kurumlarının yanı sıra diplomatik temsilcilikler bu bayrakların en yoğun kullanıldığı yerlerdir.

  • Kullanılacağı alanlarda sabit pozisyonda yer alır. Bir yere yerleştirildiğinden sonra başka bir yere taşınması mümkün olmaz.

  • Bazı firmalarda remi bayramlarda firmaların camlarına asılmak sureti ile de tercih edilebilir.

  • Gönder bayrak modelleri Türkiye’de oldukça yüksek potansiyeller ile üretilir. Yurt içine olduğu kadar bu bayraklar yurt dışına da üretim yapılıp gönderilmektedir.

  • Türkiye’nin komşu ülkelerinde ihtiyaç olan gönder bayraklar Türkiye’de üretici firmalar tarafından hazırlanarak gönderilir.

  • Gönder bayraklar standarttan daha uzun direklerde kullanılacağı durumlarda, direklerin zeminlerinde gerekli güçlendirme çalışmalarının yapılması gerekir. Aksi taktirde uzun süreli kullanımlarda özellikle kötü hava koşulları direğin duruşunda zamanla birtakım sorunlar meydana getirebilir.

Promosyon Gönder Bayrak Ölçüleri

Gönder bayraklar genelde ülke bayraklarını sergilemek üzere kullanıldığından dolayı, üretimde firmalar herhangi bir söz hakkına sahip değildir. Hangi ülkenin bayrağı kullanılacak ise bu iki ülke arasında yer alan anlaşmaya uygun şekilde ölçülerin kullanılması gerekir. Ülkelerin anayasası hakkında bilgi sahibi olunduktan sonra uygun standartlarda bayrak üretimi yapmak mümkün olur.

Gönder bayraklarda bazı durumlarda standardın daha üzerinde ve daha büyük boyutlarda üretimin yapılması söz konusu olabilir. Normal uzunluğun daha üstünde yer alması gereken gönder bayraklarda, görüş açısını daha netleştirmek amacı ile bayrak boyutlarında büyütmeye gidilebilir. Bu durumda daha büyük bayrak kullanımı için yine bayrak sahibi ülkenin resmi kararının olması gerekir. Resmi anlamda söz sahibi ülke, bayrak boyutu için bir ölçü belirler ve gönder bayrak bu ölçülere göre üretilir.

Gönder bayraklar şirketlerde dostluk göstergesi anlamı ile de kullanılabilir. Birtakım ortaklıkların söz konusu olduğu durumlarda firmalar ortaklarının ve iş birlikçilerinin firma logolarını kendi logoları ile birlikte gönder bayrak olarak kullanabilir. Şirket önlerinde karşılaşacağınız bu durum iş birliğinin açık bir şekilde ilan edilme şeklidir. Bu durumda diğer firmaya ait bayrağın ölçülerine söz vermesi gereken yetkili makamlar firma yetkilileridir. Firma sahiplerinin izin verdiği doğrultuda bayrak ölçüleri kullanılarak gönder bayrak amacı ile kullanılabilir.

Gönder bayrak modelleri firmaların müşterilerini belirlemek amacı ile de kullanılır. Firmalar şirket önlerinde çalıştıkları müşterilerin bayraklarını reklam amacı ile kullanabilir. Bu durumda da bayrak ölçüleri müşteri firmanın kararlaştırıp izin verdiği boyutlarda olur. Bu özel durumlar haricinde standart gönder bayrak üretimlerinde tercih edilen ölçüler şu şekildedir;

  • 50×75 cm
  • 100×150 cm
  • 150×225 cm

Gönder bayrak ölçüleri herhangi bir özel durum söz konusu olmadıkça 1:2 ölçüsüne uygun olarak üretilir. Bu oran dikkate alındığında aynı oranda bayrağı büyütmek ve küçültmek mümkündür. Daha büyük ve daha farklı oranlarda üretilecek olan gönder bayraklar özel üretime girer. Bu doğrultuda bir isteğiniz olursa, istediğiniz ebat ve ölçülerde yine yüksek kalite standartlarında bayraklarınızı da hazırlayabilir ve kullanıma hazır halde sizlere sunabiliriz.

Promosyon Gönder Bayrak Fiyatları

Promosyon gönder bayrakların tasarımında üretici firmaların herhangi bir rolü bulunmaz. Model ve tasarımları genelde hazır olduğu için sadece üretim aşamasında firmalar söz sahibi olur. Bu nedenle ürünler üzerinde herhangi bir oynama veya tasarım değiştirme ihtimali de söz konusu değildir. Özel firmalar için üretilecek gönder bayraklarda bir takım küçük oynamalara gidilebilir. Bu durumda da logosu kullanılacak olan özel firma yetkililerinin konu ile ilgili izninin olması gerekir. Gönder bayrakların üretiminde firmalar genelde ürünün kalitesine ve bayrak ölçülerine bağlı kalarak fiyatları belirler. İhtiyacınız olacak gönder bayrağın ölçülerini v baskı kalitesini bizimle paylaştıktan sonra ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında d taylı fiyat bilgisine sahip olabilirsiniz.

Alanya Gönder Bayrak referanlarımızı incelemek isterseniz. Sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Her hangi bir değerlendirme yapılmamış

İlk değerlendirmeyi yapın “Gönder Bayrak”

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.