Masa Bayrağı

Bayrak

Hizmet Açıklaması

Promosyon masa bayrağı, özel şirketlerde birtakım amaçlara yönelik olarak kullanılır. Birçok farklı çeşidi bulunan masa bayrakları genelde firmalarda etkili bir reklam yapabilmek amacı ile tercih edilir. Resmi kuruluşlarda bayrak bir nevi resmi semboldür ve birden farklı tasarım örnekleri ile masalarda yerini alır. Masa üzerine uygun boyutlarda hazırlanacak olan masa bayrağı modelleri saten ya da polyester kumaşlar kullanılarak üretilir. Üzerinde ilgili amaca yönelik bir logo ve bilgiler yer alır. Direklere asılı halde masalarda bulunan masa bayrakları masa üzerinde basit kurulum işleminin ardından hemen kullanılmaya başlanabilir. Pegasus Reklam ve promosyon hizmetlerimiz kapsamında her kurum ve şirkete uygun masa bayrak tasarımları uzman tasarımcılar eşliğinde hazırlanır. İhtiyacınız olduğu durumda bize ulaşabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Masa Bayrağı Yapım Aşamaları

Her üründe olduğu gibi promosyon masa bayrağında da üretim konusunda dikkat edilmesi gereken çok önemli unsurlar bulunur. Çok şık ve ilgi çekici bir ürün olan masa bayrağı, titiz çalışmalar sonucunda hazırlanarak kullanımınıza sunulur. Promosyon masa bayraklarının üretimine dair bilinmesi gerekenler şöyledir;

 • Masa bayrağında kullanılacak olan logo ve tasarım çalışması yapılır.
 • Kullanılacak olan bayrağın ölçüleri ve bayrak rengi belirlenir.
 • Baskı aşamasında özel dijital baskı makineleri ile kumaş üzerine logo ve tasarımın basılması sağlanır.
 • Bayraklar şekline uygun özel kesim makineleri ile kesilir.
 • Kullanılacak olan direkler ile birlikte paketlenerek sevk için hazırlanır.
 • Masa bayrağı üretiminde kullanılan polyester veya saten malzeme iki kat olarak kullanılır.
 • Masa bayrağının her iki yüzünde de baskı yer alır.
 • Masa bayrakları farklı direk tasarımlarına sahiptir. L, direk, T direk gibi farklı direk modelleri ile farklı tasarımlar hazırlanabilir.

Promosyon Masa Bayrağı Ölçüleri

Promosyon masa bayrağı genelde standart ölçüler ile tercih edilir. Ancak sizden gelecek talepler doğrultusunda özel ölçülerde de masa bayrağı hazırlanabilir. Promosyon masa bayraklarında müşterilerin en fazla talep ettikleri ölçü 15×22,5 cm şeklindedir. Bununla birlikte 8×32 cm ölçülerinde standart masa bayrakları da tercih edilir. Bazı işletmeler şirketler için sipariş verecekleri masa bayrağında bazı özel taleplerde bulunabilir. Bu istekler de mümkün olabildiğince karşılanarak müşterilerin memnun edilmesi sağlanır.

Masa bayrağı siparişinizde ihtiyacınız olan ölçüyü bize bildirerek taleplerinizi en iyi şekilde belirtebilirsiniz. Tasarım ve üretim çalışmalarımız sonrasında firmanızı sektörde en iyi temsil edecek masa bayraklarına sahip olabilirsiniz.

Masa Bayraklarının Kullanım Alanları

Masa bayrakları büro ve ofislerde en dikkat çekici promosyon ürünleridir. Firma logosunu en iyi şekilde yansıtan özel parlak saten kumaşlar, firmanın imajını yukarıya çeker. Müşteri ilişkilerinin yoğun olduğu firmalarda kullanılacak olan masa bayrakları sektörde kalıcılık sağlar ve firmanın iddiasını ortaya koyar. Masa bayraklarının en fazla kullanıldığı alanlar şöyledir;

 • Belediyeler
 • Kamu kuruluşları
 • Oteller
 • Özel firmalar
 • Dernekler
 • Vakıflar
 • Konferanslar
 • Fuarlar
 • Tanıtım etkinlikleri
 • Toplantılar

Masa bayrakları resmi görüşmelerin ve sergilerin olmazsa olmazıdır. Ortama ciddiyet katmasının yanı sıra firmaların marka değerlerinin artmasında da önemli bir rol üstlenir Çift taraflı baskı özellikleri sayesinde kullanım sırasında üst düzey performans sergiler. Masa bayrakları farklı kullanım seçenekleri ile de firma sahiplerine memnuniyet sunar. Tercihe göre tek direk, iki direk veya üç direk şeklinde farklı şekillerde kullanılabilirler. Tek direklerde 1 adet bayrak bulunurken, 2 direkte 2 adet, 3 direkte 3 adet bayrak bulunur. Firmalar her bir direkte farklı bir logo bulundurabileceği gibi bütün direklerde kendi firma logolarına da yer verebilir. Promosyon masa bayrakları bu şekilde çoklu kul alnımlar sırasında üst düzey memnuniyet garantisi verir.

Promosyon Masa Bayrağı Fiyatları

Promosyon masa bayrağında fiyatı etkileyen birçok farklı unsur bulunur. Bayrakta kullanılacak kumaş özellikleri, bayrak ölçüleri, baskı detayları, masa bayrağı stant tasarımları, bayrak stant ölçüleri ve sipariş adetleri gibi unsurlar fiyatları doğrudan etkiler. Bütün detaylar netleştikten sonra masa bayrağı fiyatları hakkında daha net bilgiye sahip olmanız mümkün olur. Kaliteden şaşmadan en profesyonel hizmeti n uygun fiyatlar ile alabilmek için Pegasus Reklam ve promosyon hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Her aşamada sektörün uzmanları ile hizmet yürüten firmamız sizi sektörünüzün lideri yapacak farklı tasarımları ile güvenilir ve kaliteli promosyon hizmetleri sunar.

Alanya Pegasus Reklam olarak, Bütün yaptığımız Bayrak çalışmalarını sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Her hangi bir değerlendirme yapılmamış

İlk değerlendirmeyi yapın “Masa Bayrağı”

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.