Hizmet Açıklaması

Firmaların tanıtım için tercih etikleri yelken bayrak promosyon ürünleri, genelde açılışlarda kullanılır. Her türlü açılış etkinliğinde olmazsa olmaz firma ürünleri arasında yer alır. Fuar organizasyonlarında ve mağazalarda göze çarpan bu ürünler dayanıklı yapısı sayesinde uzun süreli olarak kullanılabilirler. Üretimde kullanılan özel kumaşlar sayesinde dış hava koşullarına karşı uyumludur. Çok farklı çeşidi bulunur ve her sektörde mükemmel bir tanıtım işlevi görür.

Açılış etkinliklerinin olmazsa olmazı yelken bayram promosyon ürünleri Pegasus Reklam ve tanıtım firmamız ayrıcalıkları ile müşterilerimize sunuluyor. Firmanızı sektörde yükseltecek ve kısa sürede isminizi duyuracak prestijli tanıtım çalışmaları için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Sektörde Yerinizi Sağlamlaştırmanıza Yardımcı Promosyon Yelken Bayraklar

Yelken bayrak modelleri bilinen diğer adı ile plaj bayrağı olarak bilinir. Bir yardımcı duba ile ayakta duran bu yelkenler, dubalar ile birlikte bulunduğu süre boyunca yıkılmaz. Su ve kum dubalarına bir direk yardımı ile sabitlenen bayraklar her türlü kış koşulunda devrilmeden ve düşmeden konulan yerde sabit olarak kalır. Rüzgârın esmesi ile dalgalanan bayrak, etrafta bulunanların ilgisini çekerek firmalarda tanıtım işlevini yerine getirir.

Yelken bayrak modelleri sınırsız çeşit içerir. Sade bir bayrak kumaşı üzerine istenilen her tür logo ve baskının yapılması mümkündür. Düz renk tercih edilecek bir kumaş üzerine hazırlanan tasarım ve logolar işlenerek bayrak kullanılır hale gelir. Hazırladığınız her türlü tasarım ve logoyu bayrak üzerine dijital ortamlarda bastırabilir ve uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz.

İşletmenizi Ön Plana Çıkartan Yelken Bayraklar

Promosyon yelken bayraklar hafif malzemeden üretilir ve bu sayede taşınma konusunda kolaylık sağlar. Kaliteli kumaşlar kullanılarak en iyi tasarımlara sahip olabilmeniz için güvenilir bir hizmet almanız gerekir. Alüminyum ya da fiberglas malzemeler kullanılarak yapılan yelken bayrak üretimimiz, sizlere uzun yıllar güvenebileceğiniz bir reklam ve tanıtım yapmanızı sağlar.

Yelken bayraklar dijital baskı teknikleri kullanılarak hazırlanır. Baskı aşamasında bayrağın her iki yüzünden de okunur olabilecek şekilde özel çalışmalar gerçekleştirilir. Güçlü teknikler ve kaliteli bir görsel ile hazırlanan yelken bayraklar bu sayede hem tersten hem de düz yönden kolayca görünür ve rahatça okunur. Göz yormayacak özel bir tasarım ile hazırlanması sayesinde kilometrelerce ileriden bile bayrak üzerindeki logoyu görmek ve yazıyı okumak söz konusu olur.

Yelken Bayrakların Kullanıldıkları Yerler

Yelken bayraklar hemen her işletme önünde göze çarpabilir. Kullanması kolay olduğu için tercih edilen bayraklar genelde tek adetli olarak tercih edilir. Firmalar hizmet süreleri boyunca her gün düzenli olarak bayrakları işletme önüne çıkartarak kendi reklamlarını yapmaya devam edebilir. Kolay taşınabilir olması nedeni ile de beğenilen yelken bayrak promosyon ürünlerinin en sık tercih edildiği sektörler şu şekildedir;

  • Reklam etkinlikleri
  • Kampanyalar
  • Duyurular
  • Açılış faaliyetleri
  • Fuar organizasyonları
  • Kapı önü süslemeleri

Yelkenli bayraklar, işletmelerde yarattıkları pozitif etki nedeni ile tercih edilirler. Markayı tanıtmanın yanında farkındalık yaratma konusunda da son derece başarılıdır. İşletmeler ile aynı hizada yol kenarlarına yerleştirildiklerinde kilometrelerce ileriden bile firmaların dikkat çekmesini sağlar.

Promosyon Yelken Bayrak Ölçüleri

Promosyon yelken bayrakları istediğiniz ölçülerde tercih edebilirsiniz. Bayrak ölçülerini dilediğiniz gibi sipariş verebilir ve dilediğiniz yükseklikte kullanabilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun olacak şekilde, en iyi verim alabileceğiniz yelken bayrak ölçüleri şu şekildedir;

  • 65×210 cm
  • 75×300 cm
  • 85×400 cm

Açık alanlarda kullanılacak şekilde tasarlanabilen yelken bayrak ürünlerinde herhangi bir tavan sınırlaması bulunmaz. Verilen bu ölçülerin çok daha üzerinde ölçülerde de yelken bayrak siparişi verebilirsiniz. Yelken bayraklar rüzgârın etkisine karşı hareket edebilecek şekilde özel olarak tasarlanır. Bu sayede 360 derece dönebilen özellikler kazanır. Rüzgâr hangi yönden eserse, yelken bayrak da yol kenarında o yöne doğru dönerek dalgalanır. Bizimle iletişime geçerek yelken bayrak çeşitlerimiz ve promosyon çalışmalarımız hakkında bilgi alabilir ve siparişlerinizi güvenilir koşullarda oluşturabilirsiniz.

Yelken Bayrak Fiyatları

Yelken bayraklarında fiyatlar bayrakların ebatlarına ve tasarım içeriklerine göre değişiyor. Dilediğiniz ölçüde bayrak tasarımına karar verdikten sonra bütün teknik ve baskı detaylarını netleştirerek yelken bayrak fiyatları hakkında daha net bilgiye sahip olabilirsiniz. Kısa süreli olarak kullanacaksanız promosyon ürünü olan çeşitler arasından uygun fiyatlı seçimler yapabilirsiniz. Uzun vadede kullanmayı düşünüyorsanız bu durumda dış mekân koşullarına dayanıklı olan kaliteli yelken bayrak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Yaptığımız Bütün işleri yani referanslarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Her hangi bir değerlendirme yapılmamış

İlk değerlendirmeyi yapın “Yelken Bayrak”

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.