Folyo Dijital Baskı

Dijital Baskı

Epson DX7 ile Baskınız HD Baskı kalitesinde!

Hizmet Açıklaması

Epson DX7 ile Baskınız HD Baskı kalitesinde!

Folyo , kendinden yapışkanlı , arkasında yağlı koruma kağıdı bulunan reklam ürünlerinde sıklıkla kullanılan önemli dijital baskı ürünlerindendir. İster folyo üzeri dijital baskı yapılarak , istenirse boş olarak kullanılabilir. Uygulanacak alanın temiz ve pürüzsüz olması uygulama kalitesi açısından önemlidir.

Folyo malzemesi iç mekan folyo ve dış mekan folyo olarak 2’ye ayrılır.

– İç mekan folyo baskı: Adından da anlaşılacağı üzere iç mekan da kullanılabilinen baskı çeşididir. Su bazlı boyalarla baskı yapılması sebebiyle sağlığınızı tehdit edecek herhangi bir sorun teşkil etmez.

– Dış mekan folyo baskı: Dış mekan folyo her türlü hava şartına dayanıklı bir üründür. Folyo üzerine yapılacak olan baskıda solvent bazlı boyalar kullanılmaktadır. Bu sayede boyanın dayanıklılık ömrü de arttırılmış olur. Dış mekan folyo baskı düşük maliyetinden dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. İmal edilen görsel ürün iç mekanda kullanılacaksa dış mekan baskı üzeri laminasyon tekniği kullanılabilir.

Projenize ilişkin sorularınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Sizleri de müşterilerimiz arasında görebilmek dileği ile.

Folyo dijital baskı günümüzde en çok yararlanılan baskı çeşitleri arasında yer alır. PVC türünde ve arkası yapışkan bir baskı malzemesi olan folyo oldukça tercih edilen malzemelerden biridir. Farklı bir malzemeye gerek duymadan herhangi bir yüzeye kolayca yapışması tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biridir. Reklam sektöründe sıklıkla bu uygulamadan yararlanılmaktadır.

Dijital folyo baskı uygulamaları genelde mağazaların vitrinlerinde rastlanan indirim ve kampanya bilgilerinin aktarılmasında tercih edilir. Teknik anlamda son derece özel bir baskı türüdür. Folyoların birçok farklı renk alternatifinin olması tercih edilebilirliği artıran unsurlardan biridir. Grafik çalışmalarında memnun edici sonuçları vardır.

Folyo Dijital Baskı Avantajları

Folyo dijital baskı birçok önemli avantajı olan baskı türleri arasında yer alır. Beklentilere yanıt veren bu tasarımlar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Öne çıkan avantajları arasında ise şunları saymak mümkündür:

  • Üretim süreci çok hızlı ürünlerdir.

  • Çok hassas kesim yapılabilmesine uygundur.

  • Folyo kesme derinliği hassas olarak ayarlanabilir.

  • Kalıp alma ihtiyacı bulunmaz.

  • Baskıda oturmama ve renk tutmaması gibi sorunları olmaz.

  • Doğa ve insan sağlığına zararlı kimyasal ve gaz içermez.

  • En küçük yazılar için dahi net şekilde kesim yapılabilir.

Bu ürünler bina cephe giydirmelerinde, araç kaplamada, fuar reklam stant süslemelerinde, vitrin reklamlarında geniş ölçüde kullanılmaktadır. Kullanıcı gereksinimlerine tam olarak yanıt veren ürünler içerisinde yer alır.

Folyo Dijital Baskı Fiyatları

Folyo dijital baskı fiyatları konusunda oldukça yüksek standartlarda hizmet alabilirsiniz. Bu uygulamalar son derece kaliteli ve yeni nesil uygulamalar olmakla birlikte fiyatlar müşteri bütçesine dost bir şekilde belirlenir. Hemen herkes İşletmeleri için bu fiyatlardan kolaylıkla yararlanabilmektedir.

Folyo dijital baskı fiyatları her işletmenin karşılayabileceği düzeyde olup istenilen tasarıma göre fiyatlar değişebilmektedir. Beklentilerin karşılığını bilmesi için en iyi malzemeleri kullanan firmamız bu konuda sizlere yüksek kalite standartlarında hizmetler sunar.

Verdiğimiz hizmetlerde özellikle dikkat ettiğimiz konu yapılan çalışmanın uzun ömürlü olmasını sağlamaktır. Bu nedenle fiyatlarımızı uygun tutarken yandan da Kaliteyi en üst seviyeye taşıyoruz. Bizlerle iletişime geçerek en iyi standartlarda folyo dijital baskı hizmetini alabilirsiniz.

Folyo Dijital Baskı ve Daha fazla Yaptığımız işlerle ilgili referanslarımızı incelemek isterseniz buraya bırakıyoruz.

Her hangi bir değerlendirme yapılmamış

İlk değerlendirmeyi yapın “Folyo Dijital Baskı”

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.