Hizmet Açıklaması

Baskes, dijital baskı yöntemleri arasında en fazla tercih edilen yöntemlerden bir tanesidir. Tek bir baskı sonrasında eğer parçalı etiketlere ihtiyacınız varsa Baskes tekniği ile her türlü parçalı baskıya sahip olabilirsiniz. Baskes baskı tekniği ile neler yapabileceğinizi öğrenmek için hizmetlerimizi inceleyebilir ve reklamlarınızda ihtiyacınız olan kalite ve güveni Pegasus Reklam farkı ile elde edebilirsiniz.

Baskes baskı yönteminde öncelikle kalıpların basımı tamamlanır. Ardından ise aynı kalıplar üzerinde kesim işlemi gerçekleştirilir. Böylece tüm haldeki baskı birer etiket halini alır. Tek bir kesim işlemi ile 24’ten daha fazla sayıda parça baskıya sahip olabilirsiniz. Bu sayede hem zamandan hem de ekonomik anlamda bütçenizden tasarruf edebilirsiniz.

Baskes Baskı Uygulamaları

Baskes baskılar optik cihazlar ile gerçekleştirilir. Bu sayede her bir parçanın minimum hata payı bulunur. Normal şartlarda bir folyo üzerinde baskı yapıldıktan sonra kesim işlemini yapmak mümkün değildir. Baskes baskı yöntemi bu kolaylığı sunar. Dijital kesme makineleri baskı sonrasında folyo üzerinde kesim işlemini gerçekleştirir.

Baskes baskı genelde müşterilerin ilgisini çekmek amacı ile tercih edilir. Bunun dışında hem son derece modern ve estetik bir baskı tekniği yöntemidir. Hemen her türlü görsel Baskes baskı tekniği ile uygun zemine kolaca basılabilir. Dayanıklılık açısından da beklentinizi veren bir tür olduğu için güvenle tercih edilebilir.

Baskes Baskı Kullanım Alanları Nelerdir?

Baskes baskı tekniklerini akla gelebilecek birçok farklı alanda kullanabilirsiniz. Eğer ihtiyacınız olan şey küçük etiketler ile Baskes tam ihtiyacınız olacak baskı tekniğidir. Günlük yaşamda reklam, tanıtım ve organizasyonlar için tercih edebileceğiniz Baskes tekniğinin kullanım alanları şöyledir;

 • Araç camları
 • Dekorasyon objeleri
 • A4 etiketler
 • Restoran ve kafeler
 • Hobi amacı ile yapılan çalışmalar
 • Yönlendirme işaretleri
 • Şirket içi kullanım durumları
 • Okullar
 • Cam süslemeler
 • Ofis ve mekân dekorasyonları
 • Parti organizasyonları
 • Kampanyalar
 • İndirim broşürleri

Baskes baskı yöntemleri cam zeminlere çok kolay yapışır. Yapıştırma işlemi sırasında ekstra bir uygulama yapmanıza gerek kalmaz. İstediğiniz zeminde yapışkanlı olan kısmı yüzey ile buluşturarak hafif bir uygulama ile yapıştırma işlemini yapabilirsiniz. Zeminlere zarar vermeyen özel dokusu sayesinde istediğiniz zaman kolay bir şekilde sökebilirsiniz. Üstelik zeminlerde de herhangi bir iz veya leke bırakmaz.

Baskes Baskı Çeşitleri

Baskes baskı çeşitleri;

 • Düz baskı,
 • Çukur baskı,
 • Yüksek baskı,
 • Elek baskı

Şeklinde farklı sınıflara ayrılır. Yüksek Baskes baskı türünde kalıp üzerinde yapılan basım işleminde baskının şekli verilir. Düz baskı çeşidi standart kâğıt üzerine çift baskı yapılması olarak bilinir. Çukur baskı çeşidinde siyah beyaz renkler kullanılır. Elek baskı ise günümüzde pek fazla tercih edilmeyen en ski baskı yöntemlerinden birisidir.

Baskes Baskı Özellikleri Nelerdir?

Baskes baskı tekniği uzun süreli kullanıma ihtiyaç olduğu durumlarda sizin için iyi bir seçenek olabilir. Dış etkenlere karşı son derece dayanıklı bir tekniktir. Bu nedenle birçok zeminde güvenli kullanım sağlar. Etiketlerin üzerinde bulunan folyo sayesinde baskı yapılır ve bunun sonucunda da su ile temas sırasında herhangi bir zarar görmez. Baskı süresi son derece hızlıdır. Bu sayede size zamandan da ciddi anlamda tasarruf ettirir. Baskes baskı tekniğinin maliyeti diğer tekniklere göre son derece düşüktür. Bu da size ekonomik fiyatlara kaliteli baskılara sahip olma fırsatı verir. Pürüzsüz ve düz bir yüzeye yapıştırdığınızda sökmek için zorlanabilirsiniz. Yapısı oldukça yumuşaktır ve siz sökmediğiniz sürece aylar boyu aynı yüzeyde ilk günkü gibi kalabilir. Baskı sırasında kullanılan malzemelerin hepsi yüksek kalite içerir. Bundan dolayı da zeminlerde aylar boyunca rengi bozulmadan veya değişmeden durabilir.

Baskes baskıları araç camlarında güvenle kullanabilirsiniz. Yapıştırma sonrasında camlarda herhangi bir yapışkan iz kalmaz. İstediğiniz şekilde Baskes baskı etiketlerini farklı şekillerde dizayn edebilirsiniz. Kullanım alanı son drece geniş olan bu baskı ürünlerini dekorasyon amacı ile dilediğiniz her zemin ve yüzeyde kullanabilirsiniz.

Baskes Baskı Fiyatları

Baskes baskı fiyatları tercih edeceğiniz boyuta ve baskı özelliklerine göre değişir. Birbirinden farklı boyutlarda istediğiniz her türlü baskıyı Baskes yöntemi ile yaptırabilir ve birçok farklı alanda kullanabilirsiniz. Proje detaylarınızı bize ileterek baskı tekniklerimiz hakkında bilgi alabilir ve ihtiyacınız olacak Baskes baskı hizmetine dair en güncel fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Eğer karar veremediyseniz diğer Dijital Baskı ürünlerimizide incelemenizi tavsiye ederiz.

Her hangi bir değerlendirme yapılmamış

İlk değerlendirmeyi yapın “Baskes”

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.