Branda Dijital Baskı

Dijital Baskı

Projenize ilişkin sorularınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Sizleri de müşterilerimiz arasında görebilmek dileği ile. Epson DX7 ile Baskınız HD Baskı kalitesinde!

Hizmet Açıklaması

Epson DX7 ile Baskınız HD Baskı kalitesinde!

Branda afiş baskıları son teknoloji Epson DX7 baskı makinelerimizde yapıyoruz, Epson DX7 baskı teknolojisi kokusuz ve zehirsizdir ayrıca güneş ışınlarına (UV) dayanıklıdır. Branda malzemesi olarak ise 410 gr dökme branda kullanıyoruz. Ürün tanıtımı, kampanya bildirimi ve duyuru işlevleri olan branda afişler, dış mekânlarda Germe Tabela olarak da kullanılan reklam araçları olduğu için hava, toz ve kir gibi etkenlere karşı dayanıklı malzemeden üretilirler.
Sağlamdır, esnektir ve maliyet olarak uygundur. Bu sebeple firmaların başlıca kullandıkları reklam araçları arasındadır.

Projenize ilişkin sorularınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Sizleri de müşterilerimiz arasında görebilmek dileği ile.

Branda dijital baskı, branda malzemelerinin üzerinde özel dijital baskı malzemelerle istenilen yazı ve resimlerin basılması işlemidir. Bu uygulama günümüzde son derece popüler bir reklam ve tanıtım çalışmasıdır. Firmalar açısından dijital baskı uygulamaları oldukça önemlidir. Hem reklam ve tanıtımda dikkati çekmesi hem de dayanıklı bir uygulama olması beklentilerin karşılanmasını sağlar. Kullanıcı beklentisine yanıt veren bu uygulamada belirli malzemeler kullanılır.

Bu baskı işlemleri çeşitli gramajlarda ve türlerde brandalar üzerinde yapılabilir. Farklı reklam ve tanıtım çalışmalarında dijital baskıların yeri tartışılmazdır. Bunun yanında bu baskı çalışmaları uzun süre boyunca etkilerini devam ettirir. Her firma için özel olarak çalışmalar yapılabilmektedir.

Branda Dijital Baskı Özellikleri

Branda dijital baskı çalışmaları son derece özel uygulamalardır. Baskı sırasında kaliteli malzemeler kullanılır. Firmamız yıllardır bu baskı çalışmalarında profesyonel bir düzeyde hizmetler sunar. Bu baskı uygulamalarının öne çıkan kullanım amaçları arasında şunlardan bahsedilebilir:

  • Etkinlik detaylarını duyurmak ve tarihleri belirtmek

  • İşletmelerin ürün ve hizmetlerine dair kampanya bilgilerini duyurmak

  • Yeni sezon duyurularını gerçekleştirmek

  • Özel gün ve yıl dönümlerine özel olan tebrik mesajlarında

  • Belediyelerin faaliyetlerini duyurmada

  • Kurum ve kuruluş hizmet tanıtımlarında

  • Marka duyurularında

Bu baskı tanıtım uygulamalarından yararlanılmaktadır. Beklentilere yanıt veren bu uygulamalar sokak ve caddelerde birçok yere asılabilir. Aynı zamanda üst geçitlere de asılabilen brandalar, dükkan ve mağazalara da asılabilmektedir. Günümüzde son derece işlevsel olan bu baskı uygulamaları beklentilere en iyi şekilde yanıt verir.

Branda Dijital Baskı Fiyatları

Branda dijital baskı uygulaması çok yaygın bir şekilde kullanılır. Hiçbir zaman popülaritesi kaybolmayan bu baskı uygulamalarında en çok dikkati çeken konu herkesin görebileceği yerlere asılmalarıdır. Görünebilirliğini en yüksek olan reklam ve tanıtım çalışmaları arasında yer alır.

Markalaşma sürecinde olan firmaların tüm etkinliklerini duyurmalarında bu tanıtım çalışmalarının etkisi tartışılmazdır. Bununla birlikte branda dijital baskı fiyatları da son derece özel olan çalışmalardır. Kullanım alanlarının geniş olması ve kullanıcı beklentisi yüksek uygulamalar olması bu işlemlerin tercih edilebilirliğini de artırmaktadır. Fiyatları ise malzeme seçimleri ve branda boyutlarına göre değişebilmektedir.

Branda Dijital Baskı ve Daha fazla Yaptığımız işlerle ilgili referanslarımızı incelemek isterseniz buraya bırakıyoruz.

Her hangi bir değerlendirme yapılmamış

İlk değerlendirmeyi yapın “Branda Dijital Baskı”

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.