Hizmet Açıklaması

Cast folyo genelde araç kaplama için tercih edilen bir dijital baskı türüdür. Cast folyo baskısında üst düzey kaliteli malzemeler kullanılır. Bu nedenle dış hava koşullarında mükemmel bir koruyuculuk sağlar. Sahip olduğu ince yapı sayesinde araçlarda orijinal bir görüntü oluşturur. Bu ince yapı aynı zamanda dayanıklılığı ile de ön plana çıkar. Araç tasarımınızı baştan yaratmak ve araçlarınıza farklı bir görünüm kazandırmak için tercih edeceğiniz Cast folyo baskısına Pegasus Reklam aracılığı ile sahip olarak kendinizi özel hissedebilirsiniz.

Cast folyo baskı tekniği en etkili reklam çalışmaları arasında yer alır. Özellikle marka tanıtımlarında kullanıldığında, araçlar üzerinde mükemmel bir akılda kalıcılık sağlar. Ticari araçların yanı sıra firmaya ait araçlarda da kullanılan cast folyo baskılar toplumda farkındalık yaratma konusunda oldukça başarılıdır. Araçlarınızda görmek istediğiniz görüntüyü birlikte tasarlamak ve hayalinizdeki reklam çalışmasını kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. İstediğiniz marka araca istediğiniz ölçü ve özelliklerde cast folyo baskı işlemi Pegasus Reklam ayrıcalığı ile sizlere sunulur.

Dijital Cast Folyo Baskı Tekniği

Her baskı çeşidinde olduğu gibi cast folyo tekniğinde de birden fazla çeşit bulunur. Cast folyo baskı tekniğinin çeşitleri şunlardır;

  • Yarı cast folyo baskı: Kıvrım ve dalgalanmanın az olduğu yüzeylerde bu baskı türü tercih edilir. Düz olmayan zeminlerde bu teknik ile istenilen başarılı performansın alınması mümkün olur.
  • Düz yüzey cast folyo baskı: Bu baskı türü genelde düz yüzeye sahip olan araçlarda tercih edilir. Kamyonetlerin kasaları, tırların dorseleri bu uygulama türü için en ideal yerlerdir.
  • Hava kanallı folyo baskı: Geniş formatlı baskıların yapılacağı yüzeylerde bu folyo bakı çeşidi tercih edilir. Bu baskı türü en kıvrımlı yüzeylerde bile mükemmel sonuçlar elde edilmesini sağlar. Bu anlamda bozuk yüzeylerde tercih edilebilecek en ideal baskı türüdür diyebiliriz.

Dijital cast folyo baskı tekniğinde istenilen başarılı sonuçların alınabilmesi için yüzeyin temiz olması gerekir. Temizlenmeden yapılacak baskı işlemlerinde yüzeyde bulunacak en ufak bir toz parçası bile yüzeyde kabarıklık problemini meydana getirecektir. Yüzeyler normalden daha titiz bir şekilde temizlendikten sonra pürüzsüz bir şekilde cast folyo kaplamasının yapılması mümkün olur.

Cast Folyo Baskılar Nerelerde Kullanılıyor?

Cast folyo baskılar çok farklı yüzey üzerinde uygulanabiliyor. Araçlarda ön plana çıkan cast folyo baskı tekniği özel formülü ve esnek yapısı sayesinde diğer zeminlerde de istenilen başarılı sonuçları ortaya koyuyor. Esnek yapısı hava değişimlerinde meydana gelecek olumsuzluklara karşı da mükemmel bir şekilde kendini koruyarak ilk günkü gibi kalabiliyor. Cast folyo baskıların kullanıldığı yerler şöyledir;

  • İç mekân dekorasyonları
  • Ev dekorasyonları
  • Ofis dekorasyonları
  • Kampanyalar
  • İndirim yazıları
  • Vitrin dizaynları
  • Tabelalar

Cast folyo baskı tekniği reklam çalışmasının yanı sıra aracın rengini değiştirme amacı ile de tercih edilir. Bunun yanı sıra logo tanıtımı yapma konusunda da oldukça başarılıdır. Ticari araçlarda sıklıkla görülen cast folyo baskısı istenildiği zamanda kolayca sökülebilir. Ticari aracın kullanım süresi dolduğunda basit müdahaleler ile bu kaplamalar sökülerek araç teslim edilebilir. Cast folyo baskı malzemesinde kendinize özgü özelliklere sahip yapışkan malzeme bulunur. Sökme işlemi sonrasında araçlarda herhangi bir bant veya yapıştırma izi kalmaz. Bu durum özellikle araç sahiplerinde büyük bir rahatlık e kolaylık sağlar. Cast folyo baskı tekniğinde kullanılan folyo üst düzey kaliteli ve dayanıklılığı olan bir malzemedir. Bu nedenle özellikle solvent yüzeylerde mükemmel bir performans ortaya koyar. Bu yüzeylerde kendiniz sökmediğiniz sürece bu baskının zeminlerde ilk günkü gibi kalabileceğinden emin olabilirsiniz.

Cast Folyo Fiyatları Ne Kadar?

Cast folyo teknikleri taleplere göre farklılık gösterir. Uygulama yapılacak malzeme kalitesi ve uygulamanın yapılacağı alanlar fiyatı doğrudan değiştirir. Malzeme kalitesi ve uygulama alanının yanı sıra işçilik payı gibi detaylar da hesaba katıldıktan sonra cast folyo kaplamaları hakkında daha net bilgiye sahip olmak da mümkün olur.

Pegasus Reklam hizmetlerimiz kapsamında ihtiyacınız olacak reklam çalışmasını sizlere kaliteli koşullarda sunuyoruz. Esnek cast folyo baskı çalışmalarımızı araçlarınıza en uygun fiyat seçenekleri ile uyguluyoruz. Başarılı ve uzun ömürlü bir reklam çalışmasını Pegasus Reklam iş birliği ile elde edebilirsiniz.

Kararsız kaldıysanız diğer Dijital Baskı ürünlerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Her hangi bir değerlendirme yapılmamış

İlk değerlendirmeyi yapın “Cast folyo”

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.