Hizmet Açıklaması

Mesh branda, vinil kaplamanın delikli olan halidir. Mesh baskı olarak da bilinen bu ürünler genelde sosyal hayatta cephe kaplamalarında karşınıza çıkar. Delikli yapısı sayesinde cephelerde mükemmel bir performans sergiler. Delikli yapısı sayesinde ön yüzeyinde bulunan reklamı net olarak gösterirken, arkada yüzeyden bakıldığında reklamı görmeniz mümkün değildir. Özel dokusu sayesinde mükemmel bir koruyuculuk ve kapatıcılık sağlar. Işık geçirgenliğine sahiptir. Bu sayede de karanlık bir ortam oluşturmaz.

Mesh branda tercih ederken doğru boyuta karar verebilmeniz çok önemlidir. Çünkü Mesh brandalar maliyet açısından diğer reklam yöntemlerinden bir miktar daha fiyatlıdır. Eğer boyutlarda doğru orantı yakalanamazsa sonuç hüsran olabilir. Mesh branda kullanımında ideal ölçüye sahip olmak ve uygun bütçe ile başarılı bir reklam çalışmasına imza atmak için Pegasus Reklam hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Reklamcılık faaliyetlerimizi yüksek kaliteli baskı makinelerimizi le gerçekleştiriyor ve sizlere kusursuz ölçütlerde bir hizmet sunuyoruz.

Mesh Branda Baskı Özellikleri

Mesh branda, büyük ve geniş alanlarda en iyi sonuçları verir. Bu nedenle genelde binaların dış cephelerinde kullanılır. Kenarlarından yapılacak sabitleme veya bağlama işlemi sonrasında bu brandalar ile hem yapılarda koruma sağlamak hem de etkili bir reklam yapmak mümkün olur. Baskıyı muhteşem bir şekilde yansıtan ve dış etkenlerden koruyan Mesh brandanın genel özellikleri şöyledir;

 • Mesh brandanın özellikleri şu şekildedir;
 • Mesh branda küçük delikli yapısı sayesinde rüzgârlı hava koşullarına karşı oldukça dayanıklıdır.
 • Dört mevsim hava koşullarına karşı dayanır.
 • Binalarda asma olarak kullanılan bu brandalar uzun ömürlü kullanım sunar.
 • Normal brandadan küçük deliklere sahip olması özellikleri ile ayrılırlar.
 • Binalarda yapılacak reklam çalışmalarında mükemmel bir performans sağlar.
 • Binalarda inşaatları çevirme amacı ile de tercih edilebilir.

Mesh Branda Kullanım Alanları

Mesh brandaları birçok farklı alanda görebilirsiniz. Günlük yaşamda da sıklıkla karşılaşacağınız bu branda türleri hafif ve taşınabilir olması nedeni ile her yere kolaylıkla götürülebilir. Mesh brandalar katlanabilir özelliklere sahiptir ve bu sayede el ve araçlar ile istenilen her yer götürülebilir. İhtiyaç halinde bir yere asıldıktan sonra buradan çıkartılarak başka bir yere tekrar asılabilir. Bu özelliği ile de kalıcı reklam çalışmalarının vazgeçilmez tercihleri arasında yer alır. Mesh brandanın kullanım alanları şöyledir;

 • Cephe ve binalar
 • Billboardlar
 • Atatürk posterleri
 • Fuarlarda stant baskıları
 • Işıklı tabelalar
 • Duvar kaplamaları
 • Dekorasyonlar
 • Tanıtım ya da reklam amacı ile yapılacak olan afişler
 • Pankartlar
 • Siyasi parti başkanlarının resim portreleri

Mesh brandalar yaygın olarak bina cephelerinde görülse de bunun haricinde birçok farklı alanda da kullanılabilir. Tasarım sırasında ölçüye göre doğru çözünürlük ayarlandığında reklam ve tanıtım için hedeflenen başarıyı getirecektir.

Mesh Branda Baskıları Ne Kadar Görünürlüğe Sahiptir?

Mesh brandalar uygulama öncesinde görüldüğünde genelde olumsuz bir etki yaratır. Kumaşın delikli olması uygulanacak reklam çalışmasının istenen etkiyi yaratmayacağı algısını oluşturur. Ancak Mesh brandalar genelde yüksek ve büyük alanlarda yer aldığı için, görüş mesafesi uzadıkça delikler küçülür ve göze görünmez. Brandada yer alan delikler rüzgâra karşı geçirgenlik sağlaması için düşünülmüştür. Bu sayede en sert fırtınalı havalarda bile rüzgâr deliklerden geçer ve brandanın havalanmasının önüne geçilir.

Mesh Brandaların Kalitesi Nasıl?

Mesh baskılar dış mekân koşullarına karşı koruyucu olacak şekilde tasarlanır. Buna ek olarak brandaların etrafına kolon dikişi atılır. Bu durum da brandanın kenar ve köşelerinde ekstra bir yoğunluk ve ağırlık oluşturur. Sonuç olarak kenar ve köşelerden meydana gelecek her türlü yırtılma ve sökülme gibi problemlerin önüne geçilir.

Mesh brandaların binalara asılabilmesini sağlamak için kenarlarına 2 metre aralıklar ile kopçalar dikilir. Bu kopçalar yardımı ile brandaların bina ve cephelere asılması sağlanır. Brandaları bu sayede hem asmak hem de sökmek oldukça kolaylaşır.

Mesh Branda Fiyatları Ne Kadar?

Mesh branda fiyatları metrekare hesabı ile belirlenir. Bu sayeden düşük maliyet hesaplaması çıkarmak mümkün olur. Bu ürünlerde toplu siparişler her zaman müşterilere ekstra kazanç sağlar. Tek adetli siparişlerde standart birim fiyat uygulaması geçerli olur. Mesh branda ihtiyaçlarınızda en iyi sonuçları alabilmek ve verimli bir reklam çalışması yapabilmek için projenizi bize iletmeniz yeterlidir. Ardından detaylar ile ilgili proje uzmanlarımız ile görüşebilir ve güncel mesh branda fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

0544 533 3303 Numaramızdan Bizi Pazar günleri dahil istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Diğer Dijital Baskı ürünlerimizi incelemek isterseniz buraya bırakıyoruz.

Her hangi bir değerlendirme yapılmamış

İlk değerlendirmeyi yapın “Mesh Branda”

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.