One Way Vision Dijital Baskı

Dijital Baskı

Epson DX7 ile Baskınız HD Baskı kalitesinde!

Hizmet Açıklaması

En kaliteli ve estetik Tabela tasarımlarını, en uygun fiyata size sunuyoruz.

Ürünün ismi İngilizce olduğu için bu terimden çok, toplum arasında “delikli folyo” adı ile bilinmekte olan bir tür reklam amaçlı baskı prosedürüdir.
PVC esaslı bir malzemeden üretilmekte olup, delikli bir yapısı vardır.

One Way Vision Baskı Nerelerde Kullanılır ?

One Way Vision baskının kullanım alanı cam yüzeylerdir. Cam yüzeye sahip aklınıza gelebilecek her alanda rahatça kullanıma makuldur. Cam ile kaplı bir binanın dış cephelerine giydirme prosedürü yapılması en fazla tercih edilen alanıdır. Bunu yanısıra ara camlarına eklenecek logolar, mağazaların vitrinlerindeki yazılarda da bu teknik sık sık kullanılmaktadır.

One Way Vision Avantajları Nelerdir ?

İşlemin en büyük üstünlükı cam yüzeylerde, içeriden bakıldığında dışarıyı görebilme imkânı sağlamasıdır. 0.15 ile 0.20 mm kalınlığındaki malzemesi vasıtası ile uzman bir ekip tarafından montajı gerçekleştirilirse gayet tatmin edici sonuçların ortaya çıkması sağlanabilir. Ayrıca kullanılan malzemenin yapışkanı ne kadar kuvvetli ve deliklerin çapları ne kadar ufak olursa,resimlik açısından da o kadar iyi sonuç verecektir. İnce olduğu kadar dayanıklı da bir malzemeden üretilmektedir. Bu nedenle formunu güvenliğini sağlamak konusu ile ilgili oldukça yeteneklidır.

One way vision baskı yönteminde dış mekan afişlerinin hepsinde olduğu gibi solvent bazlı boyalar kullanılmaktadır. Solvent bazlı boyalar dış etmenlere karşı en yüksek dirence sahip boya çeşididir. Dış mekana monte edilecek bir metnin yağmur, kar, yoğun güneş ışıkları gibi etkenlere maruz kalınacağı düşünülürse, dayanıklı bir boya kullanılmaması halinde yazıların akması veya renklerinin solması işten dahi değildir. Solvent bazlı boyalar bu durumların önüne geçmektedir. Ayrıca kullanılan ürünün kalitesi, prosedürü yapan ekibin deneyimi gibi etkenler ile kullanım ömrü 1 yıldan 5 yıla kadar parametrelik gösteren bir süreci kapsamaktadır.

One way vision baskı uygulaması genelde binalarda kullanılmaktadır. Son zaman neredeyse her yerde görebileceğimiz bu uygulama delikli pvc üzerine yapılan dijital baskı vasıtası ile hem cam binaların içerileri görünmez hem de reklamınızı yapmış olursunuz. İstediğiniz bir yazı, fotoğraf yüksek kalitede basılarak kaplamalar yapılmaktadır. yalnızca binalar değil araçlarda da bu teknik kullanılmaktadır.

Delikli folyo üzerine yapılan bu uygulama son derece kullanışlıdır. Bu delikli folyonun kalınlığı ise 0.15 mm ila 2 mm arasında değişiklik göstermektedir. Boyutları ise son derece büyük olması nedeniyle birçok büyük alanda kullanılmaktadır.

Bu uygulama için baskı yapılmadan önce uygulanacak binanın detaylı olarak her cepheden fotoğrafları çekilir ve bilgisayar ortamında birçok uygulama vasıtası ile makul hale getirilir. Daha sonra hazırlanan bu grafik dizaynlar delikli folyo yani One way vision üzerine dijital ortamlarda yüksek kaliteli olarak basılır.

Projenize ilişkin sorularınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Sizleri de müşterilerimiz arasında görebilmek dileği ile.

One Way Vision dijital baskı binaların cam yüzeylerine yapılan bir uygulamadır. Bu uygulama reklam ve tanıtım çalışmaları arasında oldukça fazla tercih edilir. Delikli folyo olarak da bilinen bu uygulamada camın iç kısmından dışarısı rahatlıkla görülebilir. Fakat dışarıdan camın iç kısmı görünmez. Bu da uygulamanın en önemli avantajlarından biridir.

Profesyoneller tarafından gerçekleştirilen bu uygulamada reklam ve tanıtım çalışması profesyonel seviyede yapılır. Aynı zamanda işletmelerin cam yüzeylerinde gerekli iş yeri mahremiyeti kolaylıkla sağlanabilir. Bu tanıtım çalışması sırasında en iyi reklam ve baskı malzemeleri kullanılmaktadır. Kullanıcı gereksinimlerine göre yapılan çalışmalar sırasında istenilen yazı, resim ve logo baskılara uygulanabilmektedir.

One Way Vision Dijital Baskı Avantajları

One Way Vision dijital baskı uygulamalarının birçok farklı avantajı vardır. Kullanıcı beklentisine tam olarak uyan bu baskı türleri beklentilere en iyi şekilde yanıt verir. Reklam sektöründe bilinen uygulamalardan birisi olmasına rağmen profesyonellik önemlidir. Bu uygulamaların öne çıkan avantajları arasında şunlar yer alır:

  • Binaların dış taraftan içinin görünmesini engeller

  • Aynı zamanda içeriden dışarısı çok rahat görülebilir.

  • İç mekanda karanlık bir ortam oluşmaz.

  • Kaliteli bir baskı ile yapıldığından güneş karşısında renklerde solma meydana gelmez.

  • Dayanıklı ve uzun süre kalabilecek uygulamalardır.

  • Dört mevsim rahatlıkla kullanılabilir.

Kısacası her bakımdan kullanıcıya önemli avantajlar sağlayan baskı türleri arasında yer almaktadır.

One Way Vision Baskı Fiyatları

One Way Vision dijital baskı fiyatları konusunda firmamız sektördeki en iyi teklifleri sunar. Bu süreçte en iyi kalitede ürünler sunan firmamız fiyatlar konusunda müşteri bütçesini her zaman için düşünmektedir. Bu süreçte kullanılan malzeme, yapılan baskı işlemi, tasarımın detayları ve ölçüler oldukça önemli konulardır.

Bu süreçte müşterilerimizin gereksinimlerini en iyi şekilde dinleyerek uygun bir çalışma yapmaya özen gösteriyoruz. Sektörde deneyimli firmalar arasında yer alıyor olmamız istediğiniz çalışmanın kısa sürede çıkarılmasını sağlar.

Sizlere sunduğumuz hizmetlerimizin kalıcı olması ve marka bilinirliğinizi artırmada önemli bir destek sunması son derece önemlidir. Bizlerden hizmet olarak bu süreçte kalite standartları yüksek dijital baskı desteği alabilirsiniz. Fiyatlarımız uygun olup sektördeki en iyi teklifleri sizlere sunuyoruz.

One Way Vision dijital baskı ve Daha fazla Yaptığımız işlerle ilgili referanslarımızı incelemek isterseniz buraya bırakıyoruz.

Her hangi bir değerlendirme yapılmamış

İlk değerlendirmeyi yapın “One Way Vision Dijital Baskı”

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.