Poster Baskı

Dijital Baskı

Epson DX7 ile Baskınız HD Baskı kalitesinde!

Hizmet Açıklaması

Dış Mekan Reklam Kağıdı Nedir?

Çok yakından bakılması gerekmeyen, dış mekanda da kullanabileceğiniz ekonomik bir üründür.

Fotoğraf baskılarında tercih edilmemelidir.

135gr. dış Mekan reklam kağıtlarına, dış mekan baskı makinalarında yapılan baskıdır. Baskı kalitesi maksimum 720dpi’dır. Çok yakından bakılması gerekmeyen, yüksek kalite aranmayan poster baskılar için ekonomik çözümdür.

Citylight kağıt, durak ve raket reklamlarında kullanılan, ışık geçiren, çok kalın olmayan hafif parlak yüzeyli bir kağıttır.

Premium Kalite Poster Nedir?

170gr. kalınlığında yarı mat yüzeye sahip hamur kağıtlara, iç mekan baskı makinalarında yüksek kalite baskı yapılan posterlerdir. Fotoğraf içeren ve yüksek kalite beklenen posterler için ideal çözümdür.

Sert Plastik Poster Nedir?

Parlak ya da mat görünümlü yapışkanlı kağıtlara HD kalitede basılan görsellerin, 3mm ve 5mm kalınlığında, foreks adlı malzemeye sıvanması yöntemiyle üretilen posterlerdir. Fotoğraf baskıları ve çok yüksek kalite beklenen sert posterler için ideal çözümdür.

Poster baskı geçmişten günümüze sürekli olarak tercih edilen reklam çalışmalarından biri olmayı başarmıştır. Bu uygulamaların tercih edilebilirliğinin fazla olması profesyonelliği de beraberinde getirir. Firmaların çok fazla tercih ettiği bu baskı türleri spor etkinlikleri duyurmak, taziye, teşekkür, konser ve sinema duyuruları gibi alanlarda kullanılır. Aynı zamanda önemli etkinliklerin tarih duyuruları da yine poster baskılarla yapılabilir.

Firmaların marka tanıtımlarını gerçekleştirebilmelerinde bu baskı türlerinin önemli bir yeri vardır. Bununla birlikte uygulanabilecekleri yerler çok fazladır. Otobüs gibi toplu taşıma araçlarına asılabilirler. Araçların arka camlarına, iş yeri camlarına asılarak da duyuruların yapılması sağlanabilir. Son derece işlevsel bir reklam ve tanıtım çalışmasıdır.

Poster Baskı Avantajları ve Teknik Özellikleri

Poster baskı avantajları ve teknik özellikleri fazladır. Bu özelliklerden bahsetmek gerekir ise şunlar söylenebilir:

  • Afiş baskısı genelde parlak kuşe kağıda yapılır.

  • Bu kağıtlar son derece dayanıklıdır ve güneşte solma problemi olmaz.

  • Farklı ebatlarda tasarımlar gerçekleştirilebilir.

  • Reklam ve tanıtımda hem etkili hem de çok ucuz bir yöntemdir.

  • Hedef kitlenize çok hızlı bir şekilde ulaşabilme imkanı sağlar.

  • Her türden düz duvar ya da cam zemine asılabilirler.

  • Bütçenize çok uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Kullanım alanları son derece geniş olan poster baskılar kullanıcı beklentisine en iyi şekilde yanıt verir. Bu uygulamalar kısa sürede istenilen etkiyi en iyi şekilde sunması tercih edilmelerinin önemli nedenlerindendir.

Poster Baskı Fiyatları

Poster baskı fiyatları birçok kişinin beklediğinden çok daha uygundur. Bu süreçte firmamız poster baskı konusunda istenilen ölçülerde sizlere hizmet verebilmektedir. En iyi kağıt ve diğer malzemelerin üzerine baskı yapabilen firmamız poster baskı konusunda sektörün önde gelen firmaları arasında yer alır.

Beklentilerinizin karşılanmasında firmamız her zaman için profesyonel bir destek sunar. Kaliteye önem veren bir firma olarak en iyi malzemeleri kullanır ve çok estetik tasarımlar ortaya çıkarırız. Baskı kalitemizin yüksek olması bu süreçte alacağınız hizmetin kalitesi bakımından da büyük bir önem taşır. Poster baskı fiyatları da bu bakımdan son derece uygun olmakla birlikte kalitesinin yüksek olması firmamızın en büyük ayrıcalığıdır.

Poster baskı ve Daha fazla Yaptığımız işlerle ilgili referanslarımızı incelemek isterseniz buraya bırakıyoruz.

Her hangi bir değerlendirme yapılmamış

İlk değerlendirmeyi yapın “Poster Baskı”

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.