Restaurant Menüsü

Dijital Baskı

Hizmet Açıklaması

Restaurant menüsü restoranların olmazsa olmaz araç gereçlerinden biri olarak bilinir. Her bir restorana gittiğiniz zaman yemeklerden tatlılara, içeceklerden yiyeceklere tüm çeşitleri ve fiyatlarını, malzemelerini ve görsellerini kontrol etmek ve sipariş vermek için restaurant menüsü ihtiyaç duyulan bir gereksinimdir. Pegasus Reklam firması olarak bu sektörde en iyi olmaya ve restoranlarınız için en güzel menü seçeneklerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Grafik tasarım personellerimizin bu alandaki uzmanlığına ve tatmin edici tasarımlarına dayanarak sizler için rengarenk menü çeşitlerinin yanı sıra tamamen hayallerinizdeki tasarımları taşıyan menü çeşitlerini de sunmaktayız. Uygun fiyat politikamız, üst düzey kalitemiz ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza daima devam edeceğiz.

Restaurant Menüsü Nasıl Hazırlanır?

Restaurant menüsü hazırlarken kaliteli görseller kullanmaya, müşterilerinize cazip seçenekler sunmaya ve tamamen gerçek menüler hazırlamaya özen göstermekteyiz. Firmanızın sunduğu tüm yiyecek ve içecek formatlarını öğrendikten sonra ve kullanmamızı istediğiniz görselleri temin ettikten sonra basım aşamalarına geçeriz. Genel olarak bir restaurant menüsü hazırlarken;

 • Öncelikle menülerin taslak ve çizim çalışmalarını yaparız.
 • Ardından restoranınızda sunmak istediğiniz ürünleri listeleriz.
 • Tasarım içerisinde ürünlerle birlikte fiyat bilgisini ekleriz.
 • Tasarımı dijital ortamda tamamen gözden geçirerek ve müşteri onayı alarak basıma hazır hale getiririz.
 • Menünün dış kaplamasında kullanacağımız tarza, tasarıma, renk seçeneklerine ve boyutlarına karar veririz.
 • Karar aşamasında her zaman müşterilerimizin isteklerini göz önünde bulundururuz.
 • Ardından uzun yıllar boyunca kullanıma uygun kaliteli menüler sunmak adına iç sayfalarının baskı işlemlerini tamamlarız.
 • İç ve dış tasarımları bir araya getirerek menüleri kullanılabilir şekilde müşterilerimize sunarız.

Restaurant Menüsü Hazırlarken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

Pegasus Reklam firması olarak herhangi bir restaurant menüsü hazırlarken tamamen özgün tasarımlar kullanmaktan yanayız. Elbette tüm tasarımlarımızda hangi firma olursa olsun hazırlık aşamasından bitiş aşamasına dek dikkat ettiğimiz bazı önemli noktalar mevcuttur. Bu noktalar;

 • Menülerin dikkat çekici, şık bir görünüme sahip olması,
 • Uygun fiyatlı ürünlerin baş sayfalarda sunulması,
 • Kullanılan renk ve görsellerin samimi bir ortam sunması,
 • Kâr oranı yüksek ürünlerin orta sayfalara yerleştirilmesi,
 • Özel lezzetlerin ve tamamen restorana ait tariflerin son sayfalarda yer almasıdır.

Restaurant Menüsü Çeşitleri

Retaurant menüsü çeşitlerimiz farklı kâğıt baskılarına sahip olsa da temelde deri ve ahşap olmak üzere de iki farklı kategoriye ayrılır. Deri restaurant menüsü tasarımlarımızda deri yüzeyler kullanırız. En fazla ilgi gören modellerimizden biri olan deri menülerimizin duruşu çok daha ağır ve estetiktir. Daha gösterişli menüler hazırlatmak isteyen müşterilerimiz tarafından tercih edilir. Ahşap menülerimiz ise en fazla akla gelen modellerdir. Müşterilerimizin isteklerini göz önünde bulundurarak tasarladığımız ahşap menülerimiz ince eleyip sık dokuyarak hazırladığımız menülerdir. Ekleme ve çıkarmalar, kontrol ve düzenlemeler tamamen sizlerin tercihlerine göre yapılır ve sonradan düzenleme yapmaya gerek kalmaz.

Restaurant Menüsünde Tasarım İpuçları

Değerli müşterilerimizin birbirinden harika restoranları için üst düzey kalitede tasarlamaya devam ettiğimiz restaurant menüsü çeşitlerimiz her zaman dikkat çekicidir. Menülerimizi hazırlarken baz aldığımız bazı tasarım ipuçları mevcuttur. Bu ipuçları;

 • Menülerin çarpıcı olması açısından şeker içermeyen ya da özel baharatlar içeren ürünlerin farklı bir sekmede yer almasıdır.
 • Menülerimizde kullandığımız tüm sembol ve simgeler daima canlı renklere sahiptir.
 • Menülerimiz yetişkinler için ayrı çocuklar için ayrı kısımlar içerebilir.
 • Baştan sonra tüm menülerde bir düzen hakimdir.
 • Sadelik ve şıklığın yanı sıra belirli bir kategori uyumu da daima ön plandadır.
 • Müşterilerinizi etkileyecek olan ve sipariş vermelerini daha kısa süreye indirecek olan bir konsept kullanmaya özen gösteririz.
 • Coğrafi işaretleri ürünlerin ilk bakışta görüleceği bir alana yerleşmesi önemlidir.

Bu ipuçlarını dikkate alarak hazırladığımız tüm menü çeşitlerimiz müşterilerinize daha fazla hitap edecektir. Pegasus Reklam firması olarak her kesimden müşterinizi etkilemenizde son derece önemli olan menülerinizi bir şölene dönüştürmek için varız.

Restaurant Menüsü Fiyatları

Kaliteli işler çıkarmak Pegasus Reklam firması olarak bizim her zaman temel prensibimizdir. Bu prensip doğrultusunda tek ya da toplu restaurant menüsü basımlarımızda her zaman müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Üst düzey kalitede baskılar yapmamıza rağmen menülerimizde fiyatlar gayet idealdir. Ancak kullandığımız ahşap ve deri yüzeyler, canlı renkler, baskı kalitesi gibi faktörler fiyatları elbette her üründe aynı olmamasını sağlar. Farklı ürünler üzerinden farklı fiyatlandırmalar yapabiliriz. Bütçenize en uygun ve özellikle de konseptinize, hayalinize ve işletmenize en uygun menüleri hazırlatmak için Pegasus Reklam firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Restaurant Menüsü ve Daha fazla Yaptığımız işlerle ilgili referanslarımızı incelemek isterseniz buraya bırakıyoruz.

Her hangi bir değerlendirme yapılmamış

İlk değerlendirmeyi yapın “Restaurant Menüsü”

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.