Roll-up Banner Baskı

Dijital Baskı

Hizmet Açıklaması

Roll-Up Banner baskı, dünya genelinde reklam amaçlı olarak en fazla tercih edilen türdür. Hemen her sektörün tercihi olan Roll-Up Banner baskı hem hizmet hem de firma tanıtımı yapabilmek açısından ideal ürünler arasında yer alır. Yer kaplamaması nedeni ile tercih edilen bu ürünlerin standartları hemen her alanda kullanım müsaittir. Taşıma çantası eşliğinde taşınabilir ve kolay bir şekilde kurulum imkânı sunar. Mekanizması bozulmadığı sürece içerisinde yer alan reklam afişleri sınırsız şekilde değiştirilebilir.

Roll-Up Banner Baskı Nerelerde Kullanılır?

En ilgi çekici reklam çalışmalarından birisi olan Roll-Up Banner baskı çeşitlerinin kullanım alanları şöyledir;

 • Fuarlar
 • Seminerler
 • Mağazalar
 • Alışveriş merkezleri
 • Üniversiteler
 • Açık alanlar
 • Showroom
 • Ürün stantları
 • Marketler
 • Kongre merkezleri

Roll-Up Banner baskıları akla gelebilecek her sektörde kullanabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz zaman açılan ve kullanımdan sonra kapanan kilitli sistemi sayesinde reklamlarınızın kusursuz bir şekilde hedef kitlenize ulaşmasını sağlar. Hızlı bir çözüme ihtiyacınız olduğunda Pegasus Reklam farkı ile ihtiyacınız olacak Roll-Up Banner baskı ürünlerine kaliteli koşullarda sahip olabilirsiniz.

Roll-up Banner Baskı Nasıl Kullanılır?

Roll-Up Banner baskı hep kullanım sırasında hem de kullanım sonrasında size kolaylık sağlar. Bu nedenle büyük firmaların öncelikli tercihleri arasında yer alır. Kullanım sırasında standına uygun bir şekilde yerleştirdikten sonra standın kapağını tekrar kapatıp kilitlemek yeterli olur. Kullanım sonrasında ise stantlardan sökülen resimler daha sonra kullanılmak üzere tekrar kaldırılabilir.

Banner resimlerin daha sonra kullanım için saklanması gerekiyorsa bu durumda saklama koşullarına dikkat etmeniz önemlidir. Şayet toplarken ya da saklarken katlarsanız daha sonra bu ürünlerde kırışıklık ve çizgiler meydana gelir. Bu nedenle kullanım fazlası baskı ürünlerinizi rulo şeklinde sararak serin yerlerde muhafaza edebilirsiniz.

Roll-Up Banner Baskı Özellikleri

Roll-Up Banner baskı ürünleri hem kolay taşınabilir olması hem de dikkat çekici özellikleri ile sık tercih ediliyor. Portatif olması sayesinde hemen her alana taşınabiliyor ve yer değiştirilebiliyor. Tercihe göre bu ürünler hareketli veya sabit şekillerde kullanılabiliyor. Günümüzde giyim markaları başta olmak üzere birçok önemli inşaat sektörü, reklam ve tanıtım çalışmalarında Roll-Up Banner baskı ürünlerini tercih ediyor. Bir kez bastırılacak bir reklam ürünü birden fazla stantta farklı zamanda hedef kitleye sunulabiliyor. Her anlamda memnuniyet yaratan Roll-Up Banner baskı ürünlerinin genel özellikleri şöyledir;

 • Roll-up banner baskılar 85cmx200cm, 100cmx 200cm standartlarına sahiptir. Daha farklı ölçülerde de tercih edilebilir.
 • Çift taraflı olarak da basılabilir.
 • 10 pikolitre baskı makinası ve 400 gram Avrupa vinil malzeme kullanılarak hazırlanır.
 • Baskı kalitesi son derece iyidir.
 • Çözünürlük kalitesi oldukça yüksektir.
 • Mekanizmalarda baskılar arası değişim yapılması mümkün olur.

Roll-Up Banner Baskı Siparişi Verirken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?

Roll-Up Banner baskı siparişinizde eğer konuya hâkim çalışmalar sürdürürseniz, edineceğiniz sonuçların başarılı olması garantidir. En etkili ve en başarılı reklam türleri arasında üst sıralarda yer alan Roll-Up Banner baskı ürünlerinden hedeflediğiniz başarıyı yakalayabilmek için şunlara dikkat etmelisiniz;

 • Roll-Up Banner baskı ürünlerini kullanacağınız yeri çok iyi teşhis etmeniz ve analizlerinizi dikkatli yapmanız gerekir. Bu ürünleri eğer büyük bir fuarda kullanacaksanız bu durumda görünürlüğün yüksek olduğu alanları tercih ederek yüksek kitlelere ulaşmayı sağlayabilirsiniz.

 • Rol-Up Banner baskılarınızda istediğiniz kaliteli görünümü elde edebilmek için resimlerinizin uzantısına dikkat etmeniz gerekir. Eğer kendiniz tasarladıktan sonra ürünü gönderecekseniz göndereceğiniz dosya uzantısının PDF ya da türevlerinde olmasına dikkat etmelisiniz.

Roll-Up Banner Baskı Fiyatları Ne Kadar?

Roll-Up Banner baskı fiyatları tercih edeceğiniz baskının özellikleri, kalitesi ve ebatlarına göre farklılık gösterir. Her baskı türünde olduğu gibi bu türde de öncelikle tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu bilmelisiniz. Ardından hazırlanacak olan bir taslak dahilinde ihtiyacınız olan ürünün kalitesi ve detayları şekillenir. Son olarak da ürün boyutuna karar verilir ve ihtiyacınız doğrultusunda Roll-Up Banner baskı fiyat hesaplaması yapılır. Projeniz hazırsa ve sadece bir Roll-Up Banner baskıya ihtiyacınıza varsa bu konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tasarım dosyanızı bize göndererek ürün ölülerini söyleyebilir ve ürün siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Eğer taslak olarak herhangi bir çalışmanız bulunmuyorsa, bu durumda hazır proje ekibimizden destek alabilir ve kısa sürede ihtiyacınıza en uygun Roll-Up Banner baskı ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Diğer Dijital Baskı ürünlerimizi incelemek veya referanslarımıza bakmak isterseniz sitemize göz atabilirsiniz.

Her hangi bir değerlendirme yapılmamış

İlk değerlendirmeyi yapın “Roll-up Banner Baskı”

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.