Sticker / Etiket Baskı

Dijital Baskı

Hizmet Açıklaması

Sticker/ etiket baskı ürünleri butikler ve kurumsal firmalar tarafından sık tercih edilir. Sticker baskı ürünleri özellikle satışı yapılan ürünlerin üzerinde göze çarpar. Ürünlerde genelde ürünün özellikleri ve adet fiyatları gibi bilgiler yeri müşterilere sunan etiketler, etkili bir firma reklamı sunar. Bunun yanında gündelik yaşamda da isim yazılabilecek hemen her alanda etiket kullanımı da mümkün olur. Özellikle çoklu ürün kullanımının geçerli olduğu alanlarda ürünlerin birbirine karımasını engellemek için sticker/etiket baskı ürünleri tercih edilir. Her türlü ihtiyacı karşılayan yapışkanlı sticker ürünler günlük yaşamı kolaylaştırması nedeni ile tercih edilir.

Sticker/Etiketi Baskı Çeşitleri

Sticker/etiketi baskı ürünleri firmaların geniş bir alanda tanınmaları konusunda oldukça etkilidir. Günlük yaşamda aklınıza gelebilecek birçok farklı alanda sticker kullanımından bahsedilebilir. Özel tanıtımlarda da son derece başarılı olan sticker/etiket baskı ürünleri farklı boyut seçenekleri ile de memnun edici bir kullanım sunar. Online ortamda ihtiyacınız olan sticker/etiket baskı tasarımları ile ihtiyacınıza tam anlamı ile çözüm bulmak için Pegasus Reklam hizmetlerimiz ile tanışabilirsiniz.

Sticker/etiket baskı ürünleri arasında birçok farklı çeşit bulunur. Siparişiniz esnasında ihtiyacınız olan çeşidi belirttiğiniz durumda ihtiyacınıza tam anlamı ile denk gelen sticker/etiket baskı ürünlerine sahip olabilirsiniz. Sticker/etiket baskı çeşitleri şunlardır;

Opak Etiket

Opak etiketler opak malzeme kullanılarak üretilmesi nedeni ile bu adı alır. Farklı ölçülere sahiptir ve şekil açısından sınır tanımaz. Çiçek, yuvarlak, kare, dikdörtgen ve oval başta olmak üzere daha birçok farklı şekilde oval etiket tercih edebilirsiniz.

Şeffaf Etiket

Diğer adı ile transparan etiket olarak bilinen şeffaf etiketler, suya dayanıklı olmaları nedeni ile tercih edilir. Farklı boyut seçenekleri sayesinde her alanda ve yüzeyde kullanılabilir. Kare, yuvarlak ve oval gibi farklı boyut seçeneklerine de sahiptir. Tercih etiğiniz doğrultuda farklı şekillerde de şeffaf etiket siparişi verebilirsiniz.

Kuşe Etiket

Kuş malzeme kullanılarak hazırlanan kuşe etiketler farklı ebat seçenekleri ile kullanımda size rahatlık sunar. Kaliteli kuşe malzemeler birçok yüzeye kolayca yapıştırılır. Sökmeniz gereken durumda da basit müdahaleler ile kuşe etiketleri yerlerinden sökebilirsiniz.

Sticker/ Etiket Baskı Ürünleri

İhtiyacınız olacak sticker/etiket baskı ürününü teslim aldıktan sonra yoğun kullanılan ortamlarda kullanarak markanızın bilinir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Etiket üzerinde insanların sık karşılaştıkları etiketler firmaların isimlerinin kalıcı olmasında son derece etkilidir. İhtiyacınıza en uygun sticker/etiket baskı ölçüsüne karar verdikten sonra, dilerseniz online olarak da siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Sticker/etiket baskı işlemlerini özel işlemler ile gerçekleştiriyoruz. Tercihinize göre tek tarafı tasarımlı ya da tek tarafı yapışkanlı sticker/etiket baskı modellerini istediğiniz tarihte sizlere teslim ediyoruz. Klasik metotları modern çağ tasarımları ile birleştiriyor ve müşterilerimize ihtiyaca yönelik ürünlerin sunumunu sağlıyoruz.

Sticker/Etiket Özellikleri

Kullanım alanı oldukça geniş olan Sticker/etiket baskı ürünlerinin genel özellikleri şunlardır;

 • Sticker/etiket baskı tek yönlü olarak yapılır.
 • 90 gramlık kuşe kağıtlar kullanılır.
 • Belirli sayıda minimum sipariş adedi bulunur.
 • Selefon kaplama tercih edilmez.
 • 4 renkli CMDK uygulanır.
 • Tasarımlar dikey veya yatak olarak ayarlanabilir.
 • Etiketlerin kenarları düz kesim olarak ayarlanır.

Sticker/etiket baskı ürünleri basım işlemi sonrasında kesilir ve hazır kesilmiş halde size ulaştırılır. Siz sadece etiketi yapışkanından ayırarak kullanabilirsiniz. Uygun alanda kullanarak marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz. Bu sayede özellikle müşterilerinizde olumlu bir etki bırakabilirsiniz. Logo bastırmak istediğinizde bize ulaşarak logo veya proje dosyanızı bize göndermeniz yeterlidir. Kendi tasarladığınız etiketlerin dosyalarını gönderdiğiniz taktirde istediğiniz miktarda sipariş hazırlanarak tarafınıza teslim edilir.

Sticker/ Etiket Baskı Tercih Ederken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Sticker/etiket baskı ürünleri gündelik yaşamda oldukça rahat kullanılabilen reklam ve tanıtım ürünleridir. Bu ürünlerden istediğiniz yüksek performansı elde edebilmeniz için hem sipariş hem de kullanım esnasında dikkat etmeniz gereken birtakım durumlar bulunur. Bunlar şu şekildedir;

 • Sipariş vermeden önce sipariş adedinizi belirlemeniz gerekir.
 • Hangi ürünü tercih edeceğinizden emin olun.
 • Tasarımı kendiniz yapıyorsanız, tasarım sırasında etiketinizin üzerinde yer alması gereken bilgilerin eksiksiz olarak bulunduğundan emin olun. Tasarım sonrasında mutlaka kontrol edin ve her detayı gözden geçirin.
 • Etiketinizin boyutunu seçerken kullanım alanını aklınızdan geçirerek kararınızı verin. Duyuru veya bilgilendirme tarzı bir sticker/etiket baskı ürününe ihtiyacınız varsa daha büyük ebatlarda tercih yapın.
 • Etiket üzerinde mutlaka bir iletişim bilgisi olduğundan emin olun.

Alanya bölgesinde En köklü Reklamcı olmanın mutluluğunu sizlere şimdi %20 indirimli olarak sizlerede yaşatıyoruz. Dijital Baskı ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Her hangi bir değerlendirme yapılmamış

İlk değerlendirmeyi yapın “Sticker / Etiket Baskı”

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.