Kanvas Tablo

Kanvas Tablo

Epson DX7 ile Baskınız HD Baskı kalitesinde!

Hizmet Açıklaması

Epson DX7 ile Baskınız HD Baskı kalitesinde!

Tamamen sizin fotoğraflarınızdan kişiselleştirilmiş, yaratıcı, etkileyici canvas baskı ile duvarlarınızı renklendirin. Yüksek kalite, uzun ömürlü ve uygun fiyat garantisi ile sizde tuvale baskının muhteşem görüntüsü duvarlarınızı süslesin. Parçalı canvas ya da rulo canvas sayesinde daha şık ve etkileyici kanvas tablo sipariş verebilirsiniz.
Aile fotoğrafları için mükkemmel. Harikulade görselliği ile sizi ve sevdiklerinizi büyüleyecek. Evinizin bir duvarını tamamen akrilik (kristal) için ayıracaksınız. Akrilik baskı inanılmaz bir derinliğe sahip ve etkileyici görüntüsü ile sevdiklerinize hediye edebilir ya da duvarlarınızın görüntüsünü değiştirebilirsiniz. Fotoğraflarınızı akrilik baskısayesinde modern bir görünüme kavuşturun.,

Dilerseniz fotoğraflarınızın üzerine istediğiniz yazıyı yazın!

Kişiye özel kanvas tablolar hem harika bir hediye, hem de en sevdiğiniz fotoğraflarınızı evinizde sergileyebileceğiniz mükemmel bir üründür.

Nasıl Üretilir?

I.sınıf Kanvas Kumaş üzerine, nikel içermeyen, sağlığa zararı olmayan Ultrachrome boyalar ile 1440dpi kalitesinde, en canlı renklerle basılır.

4 cm kalınlığında fırınlanmış ahşap kullanılarak özenle imal edilen tablolar, sonradan esneme yapmaz. Uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 

Kanvas tablo, tuval tablo olarak da adlandırılabilir. Bu baskılar birinci sınıf kumaş üzerine dijital baskı teknikleri kullanılarak uygulanır. Kanvas, bir kumaş çeşididir ve baskı özelliklerine uygun özelliklerde üretilmiştir. Bu sayede tablolarda görseli en mükemmel şekli ile sunar. Dijital baskı çalışmalarında üst düzey performans sunar. Kanvas kumaşın içeriğinde 400 gram açık beyaz ton yer alır ve %100 pamuk astar kullanılır. Başarılı bir çalışma ile hazırlanan Kanvas tablolardan beklenilen performansların fazlası ile elde edilmesinden söz edilebilir.

Baskı çeşitleri arasında yer alan Kanvas tablo baskıları özellikle iç mekanlarda dekorasyonu muhteşem bir şekilde tamamlar. Günümüzde reklam çalışmalarında da tercih edilen bu tablolar dikkat çekiciliği en üst seviyeye çıkartır. İlgi çekici bir görsel tercih edilir ve en canlı renkler ile tabloya yansıtılırsa her ortamda istenilen dikkati üstüne çekmeyi başaracaktır. Kanvas tablo tercihinizde en başarılı sonuçları alabilmek için Pegasus Reklam hizmetlerimiz ile iş birliği yapabilirsiniz.

Kanvas Tablo Baskı Modelleri

Kanvas tabloların baskısı su bazlı lateks makineler kullanılarak yapılır. Bu baskı türünde herhangi bir vernik uygulamasına gerek kalmaz. Solvent içermez ve sağlığa zararlı herhangi bir ürün içermez. İç mekanlarda kullanılacak olan kanvaslar genelde 2,5 cm ahşaplar üzerine zımbalanır. Bu sayede duvara asmak ve tabloyu düz bir görünüme kavuşturmak mümkün olur. Ahşap üzerine zımbalama işlemi el işçiliği ile gerçekleştirilir. Bu sayede kumaşın ahşap üzerinde gerilmesi mümkün olur.

Kanvas Baskı Yapımı

Kanvas tablo baskısı şu aşamalar ile gerçekleşir;

  • Kanvas baskı yapmak için öncelikle malzemeye uygun kumaş türü seçilir.
  • Ardından baskı için karar verilen görsel ayarlanır.
  • Kanvas kumaş dijital baskı makinelerine yerleştirilir.
  • Grafik tasarım çalışmaları yapılır ve son düzenlemeler gözden geçirilir.
  • Dijital makinelerde baskı işlemine başlanır.
  • Baskı bittikten sonra Kanvas tablo hazır olur.

Kanvas tablolar iç mekanlarda kullanım için uygundur. İç mekanlarda organik su bazlı boyalar kullanılarak hazırlanır. Dış mekanlarda kullanılması gerekirse bu durumda solvent bazlı boyalardan yardım alınır. Kanvas tabloların ömrünü uzatmak için üzerine Avrupa standartlarına uygun vernik uygulanır. Kullandığımız verniğin içerisinde bulunan özel karışım açısından zararsızdır bu nedenle güven verir. Dış mekanlarda uzun süreli kullanımlar sırasında kar ve yağmur gibi olumsuz hava koşulları tabloya zarar verebilir. Dış mekân kullanımında mutlaka tabloyu gölgelik gibi bağımsız aparatlar ile korumanız önerilir.

Kanvas Tablo Modelleri ile Hareketli Dekorasyonlar

Kanvas tablolar dekorasyonu hareketlendirme konusunda oldukça başarılıdır. Sade bir dekorasyonu canlandırmak için tercih edilebilecek en ekonomik yollardan birisi Kanvas tablolar tercih etmektir. Kanvas tablolarınızda kullanılacak olan görsele kendiniz karar verebilir ve tasarladığınız Kanvas tablo modellerinizi iç mekanlarınızda uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz. Tercih ederseniz görsel için kendi fotoğraflarınızı da kullanabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz fotoğraflarımız baskı uzmanlarımız tarafından değerlendirilir ve uygun bir tema ile bütünleştirilir. Bu sayede iç mekanlarınızda kendi fotoğraflarınızı kullanarak farklı bir hava yaratabilirsiniz.

Kanvas Tablo Baskısında İdeal Ölçüler Ne Olmalıdır?

Kanvas tablo baskılarında en önemli konu baskının yapılacağı Kanvas kumaşının kalitesidir. Yüksek kalite kumaşlar basının daha parlak ve gösterişli olmasını sağlar. Çözünürlüğü iyi şekilde ayarladıktan sonra tablo mükemmel bir görünüme sahip olabilir. Baskı için kullanılacak Kanvas kumaşlar 3cm- 5cm aralığında tercih edilir ve kasnak yardımı ile tablo haline dönüştürülür. %100 pamuk kumaş kullanılarak yapılan baskılar istenilen ölçüye göre ayarlanabilir. Kumaşa baskı işlemi bittikten sonra kumaş ölçülerine uygun ahşaplar kesilir ve ahşaplar uçlarından birleştirilerek kalıp hazırlanır Kanvas kumaş bu ahşap kalıp üzerine gerilerek zımbalandıktan sonra işlem sonlandırılır.

Kanvas tercih ederken istediğiniz ölçüyü seçebilirsiniz. Ancak burada kullanacağınız duvarın ölçülerine dikkat etmeniz gerekir. Bununla birlikte dekorasyonu tamamlayacak baskı görsellerini seçmeniz gerekir. Tercih ettiğiniz resimler üzerinde ton oynaması yapmak da mümkündür. İstediğiniz şekilde görseli tabloya eklemeden önce renklerinde değişiklik talep edebilirsiniz. Buna ek olarak yine görsellerde doku, varak çalışması da yapılabilir. Resmin son haline karar verdikten sonra ise baskı işlemleri gerçekleştirilir.

En Uygun Fiyatlı Kanvas Tablolar

Kanvas tablo askılarında fiyatı etkileyen önemli unsurlar bezin kalitesi ve tablonun boyutudur. Resmin kaliteli şekilde yansıtılabilmesi için bez tercihi ve ölçülerin doğru alınması gibi konularda titiz olmak gerekir. Yüksek kalitede özgün bir Kanvas tablo çalışmasına sahip olmak için Pegasus Reklam hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ve baskı uzmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Ne Tür Reklam yaptıracağınıza daha karar veremediyseniz Dijital Baskı sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Her hangi bir değerlendirme yapılmamış

İlk değerlendirmeyi yapın “Kanvas Tablo”

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.