Alüminyum Yan Bantlı Kutu Harf

Kutu Harf Tabelalar

Hizmet Açıklaması

Alüminyum Yan Bantlı Kutu Harf Özellikle endüstriyel reklam sektöründe verdiğimiz hizmetler kapsamında alüminyum yan bantlı kutu harf tasarımlarımız ile size ihtiyaçlarınızın ötesinde bir hizmet sunuyoruz. Sınırsız malzeme işleme kapasitesine sahip teknolojilerimiz ile alüminyum harf ihtiyacınıza profesyonel çözümler sunuyoruz. Alüminyum yan bantlı kutu harf çeşitlerinde akılcı tasarımlar yapıyor ve markanıza değer katmanıza yardımcı oluyoruz. Çalışma dosyanızı bize göndererek ihtiyaçlarınız hakkında ön bilgi verebilir ve sektörünüzde ayrıcalık kazanma şansını bizimle yakalayabilirsiniz.

Alüminyum Yan Bantlı Kutu Harf İmalatı

Alüminyum yan bantlı kutu harf çeşitleri diğer tabelalardan farklıdır. Görünümü ile olduğu kadar ışığı yansıtması ile de farkını ortaya koyar. Alüminyum yan bantlı kutu harf modellerinin ön yüzeyinde ışığı homojen bir şekilde yaymak için tasarlanan özel difüzörlü pleksi yer alır. Bu sayede aydınlatmada ağırlık harflerin ön yüzeyinde olur. Tercihe göre yan bant tercihinde koyu renk seçilmesi halinde özellikle gece karanlığında harfler havada duruyormuş görünümü yaratır. Bu durum ise hem iç hem de dış mekanlarda oldukça farklı bir hava yaratmaktadır. Firmanın kalıcılık sağlaması açısından bu özellik ön plana çıkar.

Üretimini gerçekleştirdiğimiz alüminyum yan bantlı kutu harf çeşitlerini zemine sabitlerken çift kompanent yapıştırıcı malzemeler kullanıyoruz. Bu sayede harflerin yapıştırma sonrasında birbirine kaymasını ve yapışmasını önlüyoruz. Kullandığımız yapıştırıcı malzemeler tabelanın arka kısmında kalıyor ve siz bunu ön yüzeyden baktığınızda göremiyorsunuz. Hayalinizin ötesine geçecek bir tabela tasarımı görmek ve marka değerinizi artırmak için profesyonel tabela çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

Alüminyum Malzeme Yan Bantlı Kutu Harf Özellikleri

Markanızı oluşturacak olan en temel tasarım formlarını geniş renk seçeneklerine sahip olarak tasarlıyor, hafif ve dayanıklı stabil alüminyum levhalardan imal ederek müşterilerimize sunuyoruz. Sektörde fark yaratacak tabelalar hazırlamak için kullanılan alüminyum malzeme yan bantlı kutu harf özellikleri şöyledir;

 • Alüminyum yan bantlı kuru harf çeşitleri farklı renk çeşitlerine sahiptir.
 • Alüminyum yan bantlı harfler çeşitli font ve ebatlar ile üretilebilir.
 • Her türlü ortam koşuluna karşı dayanıklıdır.
 • Darbe ve çizilmelere karşı koruyucu katmana sahiptir.
 • Uzun ömürlü kullanım için tercih edilebilir.
 • Kolay montajlanabilir özelliklere sahiptir.
 • Parlak krom malzeme kullanılarak üretilir.

Alüminyum malzeme yan bantlı kutu harf teknik özellikleri ise şu şekildedir;

 • Ön yüzeyinde 3mm özel difüzörlü pleksi bulunur.
 • İçinde led aydınlatmalar yer alır.
 • Statik toz boya kullanılarak boyanır.
 • Derinliği değişse de standart olarak 7 mm kullanılır.
 • Ön ve yanları birbirinden farklı özelliklere sahip olabilir.
 • Yan yüzeyinde 1 mm alüminyum bulunur. Arka yüzeyinde 1mm PVC Dakota taban yer alır.

Alüminyum Harflerin Tasarımında Kullanılan Yan Bantların Özellikleri

Alüminyum yan bantlı kutu harf üretiminde kullanılan bantlar, harflerin boyu kazanmasına yardımcıdır. Farklı ölçüleri ve renk seçenekleri bulunan bantlar harflerin he ortamda farklı görünmesini sağlar. Sektörel tonların dışında canlı renk tonlarının tercih edilmesi ile de ortaya son derece orijinal ve hareketli tabela tasarımları çıkabilir. Alüminyum yan bantlı kutu harf üretiminde kullanılan alüminyum bantların özelliklerini şöyle sıralayabiliriz;

 • Sarı, kırmızı, siyah, beyaz, gri ve gold gibi farklı renk seçenekleri içerir.
 • 0.70 mm kalınlığındadır.
 • 4cm – 6cm – 8cm ve 10 cm gibi farklı genişlikleri bulunur.
 • Harflerin yanlarını dönmek için kullanılır.
 • Uzun ömürlüdür.
 • Kolay şekil alabilir.

Alüminyum Yan Bantlı Kutu Harf Fiyatları

Alüminyum yan bantlı kutu harf fiyatları tercih edeceğiniz ürünün özelliklerine ve boyutlarına göre değişir. Fiyatlar hakkında net bilgiye sahip olmanız için proje kapsamında nasıl bir tasarıma ihtiyacınız olduğunun belirlenmesi gerekir. Toplamda kaç harfe ihtiyacınız olduğu, harflerin şekilleri, ölçüleri ve kalınlıkları gibi detaylı bilgiler netleştikçe siz de alüminyum yan bantlı harf fiyatları hakkında daha güncel fiyatlara sahip olabilirsiniz. İhtiyacınız olacak her türlü harf ve tabela tasarımı için bizimle iletişime geçmeniz ve ürünlerimizi incelemeniz yeterli olur. Tasarım uzmanlarımız ile yapacağınız ön görüşme sonrasında kendi tasarladığınız alüminyum yan bantlı harflere en kaliteli çalışmalar ile sahip olabilirsiniz.

Alüminyum malzeme yan bantlı kutu harf imalatlarımız devam ediyor. Paslanmaz alüminyum harfleri istediğiniz ölçülerde tek tek tasarlıyor ve fason hizmetler sunuyoruz. Lazer makinamız ile kestiğimiz harfleri beğendiğiniz tasarımlara uygun şekilde hazırlayarak size sunuyoruz. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için çalışma dosyanızı bize ulaştırabilir ve değerlendirmelerimize katılabilirsiniz.

Diğer Kutu Harf Tabelalar ürünlerimizi incelemek isterseniz buraya bırakıyoruz.

Her hangi bir değerlendirme yapılmamış

İlk değerlendirmeyi yapın “Alüminyum Yan Bantlı Kutu Harf”

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.