Hizmet Açıklaması

Endirekt paslanmaz kutu harf, paslanmaz krom, alüminyum ve galveniz gibi birçok malzemenin karışımı ile üretilir. Malzeme kalitesi ve işçilik değeri son derece yüksek olan uygulamalardır. Uzun ömürlü uygulamalar olması işletmelerin ilk tercihleri arasında yer almasını sağlar. Arkadaş ışıklı kutu harfler bu ürünlerde direk olarak zemine verir. Bu nedenle de endirekt adını alır. Çok fazla avantajının bulunması tercih edilebilirliğini artıran detaylar arasındadır.

İstenilen ebat ve yazı karakterlerine uygun olarak imal edilen bu ürünlerde yan yüzey kısmında bulunan bant ön kısımda bulunan malzemelere lehim ile işlenir. Aynı zamanda kaynakla da işlenebilir. Bu nedenle de yüksek bir dayanıklılık gösterir. Gösterişli firma logosu arayışında olan kişiler için son derece avantajlıdır.

Endirekt Paslanmaz Kutu Harf Özellikleri

Endirekt paslanmaz kutu harf birçok işletme ve firma tarafından tercih edilir. Şirket ismini daha gösterişli bir şekilde yansıtması bu ürünlerin fazlası ile tercih edilmesini sağlar. Günümüzde birçok işletme için tasarlanabilmektedir. Bu ürünlerin teknik özellikleri arasında ise şunlardan bahsetmek mümkündür:

  • 304 paslanmaz malzemeler kullanılarak tasarlanırlar.

  • En az 10 yıllık paslanma ve akıntı karşısında dayanıklılık gösterirler.

  • Bronz, gold, gümüş ve siyah renklerinden biri tercih edilebilir.

  • Parlak ya da mat olarak tercih edebilirsiniz.

  • Dış mekanlarda kullanılır ise suya ve mevsim şartlarına karşı dayanıklıdır.

  • Ön yüzeyde 1,2 mm krom sac kullanılır.

  • Yan yüzeylerde 0.60 mm ya da 0.70 mm krom saç kullanılır.

  • Harflerin ön kısımları lazer kesim yapılır.

  • Yan yüzey şeritleri de giyotin makas kesimi yapılır.

Bunların yanında istenilen yazı karakterinde kesim yapılabilmektedir. Yan bantları elle şekillendirilir ve daha sonra lehim kaynak makineleri ile birleştirme işlemleri yapılır.

Endirekt Paslanmaz Kutu Harf Fiyatları

Endirekt paslanmaz kutu harf fiyatları farklı durumlara göre farklılık gösterebilir. Bu ürünlerde özellikle dikkat edilen nokta malzeme kalitesidir. Hem malzemenin kalitesi hem de yüksek işçilik düzeyi fiyatlara etki eden unsurlar arasında yer alır. Firmamız istenilen standartlarda ürünleri sizler için en iyi kalite koşullarında tasarlayabilir. Endirekt paslanmaz kutu harf konusunda bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Endirekt Paslanmaz Kutu Harf ve Daha fazla Yaptığımız işlerle ilgili referanslarımızı incelemek isterseniz buraya bırakıyoruz.

Her hangi bir değerlendirme yapılmamış

İlk değerlendirmeyi yapın “Endirekt Paslanmaz Kutu Harf”

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.