Paslanmaz Fileli Krom Kutu Harf

Kutu Harf Tabelalar

En kaliteli ve estetik Tabela tasarımlarını, en uygun fiyata size sunuyoruz.

Hizmet Açıklaması

En kaliteli ve estetik Tabela tasarımlarını, en uygun fiyata size sunuyoruz.

Paslanmaz Fileli Krom harflerin ön yüzeylerinde 304 kalite 1.2 mm krom sac, yan yüzeylerinde 0.60mm veya 0.70mm krom sac kullanmaktayız. Ana gövde paslanmazdan yapılarak iç kısım plexi ile doldurulur ve ışığın çok daha etkin bir şekilde ortaya çıkması sağlanır. Siz de firmanızda şık bir görünüm arayışındaysanız, fileli krom harf örneklerimizi inceleyerek kararınızı verebilirsiniz.

Projenize ilişkin sorularınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Sizleri de müşterilerimiz arasında görebilmek dileği ile.

Paslanmaz fileli krom kutu harf en iyi kalitede krom malzemeler kullanılarak tasarlanır. Bu malzemeler paslanmaz kromdan yapıldığı için herhangi bir şekilde deformasyon göstermez. Son derece uzun ömürlü ve şık tabela türlerinden birisi olan krom kutu harf türleri oldukça yüksek standartlarda ürünlerdir. Bu ürünler krom lazer kesim makinelerinde istenilen ölçülerde tasarlanabilir. Günümüzde oldukça yüksek standartlarda bir tabela türü olması birçok işletmenin tercihleri arasında yer almasını sağlar.

Bu ürünler led ışıklarla aydınlatılarak şirket isminizin ve logonuzun çok daha gösterişli bir şekilde görünmesini sağlar. Tanıtım çalışmalarının en önemli aşamalarından birisi olan işyeri tabelaları günümüzde yeni nesil yöntemlerle tasarlanır. Firmamız sizlere bu tabela türleri konusunda estetik ve şık tasarımlar sunarak akılda kalıcılığını da artırmaktadır.

Paslanmaz Fileli Krom Kutu Harf Özellikleri

Paslanmaz fileli krom kutu harf ürünleri farklı renklerde tasarlanabilir. En çok tercih edilenler genelde gümüş, gold, bronz ve siyahtır. Müşteri gereksinimleri bu süreçte en önemli detaydır. Bu ürünlerin öne çıkan özellikleri arasında ise şunları saymak mümkün olabilir:

  • 304 paslanmaz malzemeler tercih edilir.

  • En az 10 yıl paslanma ve akıntıya karşın dayanıklılık gösterir. Garantili ürünlerdir.

  • Altın, gümüş ve bronz yanında siyah renklerde tasarlanabilir.

  • Parlak ve mat olarak tercih edilebilir.

  • Ön yüz kısmında ışığı eşit bir şekilde dağıtan özel tasarım difüzörlü pleksi vardır.

  • Harfin arka kısmında 10 mm kadar dekota ile kapatma yapılır.

  • İç ve dış mekanlarda kullanılabilecek bir üründür.

Müşteri beklentilerini karşılayan tasarımlar arasında yer alırlar.

Paslanmaz Fileli Krom Kutu Harf Fiyatları

Paslanmaz fileli krom kutu harf fiyatları oldukça uygun düzeydedir. Firmamız bu hizmetleri sizlere sunarken mutlaka malzeme kalitesini ve işçiliği ön planda tutmaktadır. Çok yüksek kalitede ürünler sunuyor olmamıza rağmen fiyatlarımız sektör ortalamalarına göre en uygun fiyatlardır.

Son derece şık görünen bir şirket tabelası yaptırmak isterseniz firmamıza 7/24 çalışabilirsiniz. Kaliteli ve profesyonel bir şekilde verdiğimiz bu hizmetlerde mutlaka bir sınıf malzemeler kullanmaya özen gösteriyoruz. Fiyatlarımız ve ürün çeşitlerimiz hakkında bilgi edinmek isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz.

Paslanmaz fileli krom kutu harf ve Daha fazla Yaptığımız işlerle ilgili referanslarımızı incelemek isterseniz buraya bırakıyoruz.

Her hangi bir değerlendirme yapılmamış

İlk değerlendirmeyi yapın “Paslanmaz Fileli Krom Kutu Harf”

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.