Pleksiglas Kabartma Kutu Harf

Kutu Harf Tabelalar

En kaliteli ve estetik Tabela tasarımlarını, en uygun fiyata size sunuyoruz.

Hizmet Açıklaması

En kaliteli ve estetik Tabela tasarımlarını, en uygun fiyata size sunuyoruz.

Pleksi Kutu Harf
Işıklı ve ışıksız kutu harfler, işletmelerin kendilerini daha görünür kılmak ve marka değerlerini artırmak amacıyla özellikle iş yeri cephelerine monte ettirdikleri estetik reklam ürünleridir.
Kutu harf düşündüğünüz yerin projelendirilip işletmenizin ruhuyla bütünleşen en etkin ve yaratıcı çözümlerin sunulması , ciddi bir mesleki birikim ve tecrübe gerektirmektedir.
Kutu harf diye tanımladığımız reklam ürünleri ana hatları ile ve projenizin durumuna özel olarak Işıklı ya da ışıksız olarak üretilmektedir.
Kutu harflerin üretimlerinde Pleksi, Alüminyum, Paslanmaz Çelik ve PVC Foam gibi malzemeler ağırlıklı olarak kullanılmakla beraber bazı projelerde Ahşap, Sac Levha, Pirinç, Bakır, Kompozit ve Kompakt Laminat gibi malzemelerden oluşan üretim de yapılabilmektedir.
Fiziki etüt sonrasu, profesyonel Grafik ekibimiz tarafından projeyi yaptıracağınız cephenin durumuna, firma konseptinize ve logonuza uygun bir tasarım hazırlanmaktadır. Tasarım sonrası onayınıza istinaden projeniz üretime alınmaktadır.

İtalyan Yan Bantlı Pleksi Kutu Harf

Yan bantların iç kısımlarımdan bir tırnak açılarak ön yüzeye geçirilmesiyle
oluşturulan kutu harf çeşitidir. Dışarıdan bakıldığında ön yüzeye geçtiği görülmektedir.
Tabelalarda şık ve kurumsal bir görüntü elde etmek isteyenler için birebir nitelikteki italyan yan bantlı pleksi kutu harfleri firmanızın kimliğine en uygun şekilde üretim
yapmaktayız.

Projenize ilişkin sorularınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Sizleri de müşterilerimiz arasında görebilmek dileği ile.

Pleksiglas kabartma kutu harf, son yıllarda çok fazla tercih edilen tabela türleri arasında yer alır. pleksi adı verilen malzeme buzlu, renkli, şeffaf, renkli, simli ya da lümen gibi çeşitleri olan plastik cam türüdür. Son derece estetik bir görünümü olan bu ürün klasik cam türlerine göre 6 kat daha dayanıklıdır.

Bu nedenle de tabela olarak ya da herhangi bir kullanımda son derece dayanıklı bir üründür. Aynı zamanda klasik camlardan daha hafif olan bir malzemedir. Isıyı daha az iletmesi de bu malzemelerin en önemli yanlarından biridir.

Pleksi kabartma kutu harf görsel olarak son derece etkilidir. Hem parlak hem de göz alıcı bir görüntüsü vardır. Standart tabela türlerine göre çok daha ilgi çeken bir yapıya sahiptir. Bu nedenle de birçok firma tarafından tercih edilir.

Pleksiglas Kabartma Kutu Harf Özellikleri

Pleksiglas kabartma kutu harf birçok bakımdan öne çıkan ürünler arasında yer alır. En çok tercih edilme nedenleri arasında şunlardan bahsetmek mümkündür:

  • Dayanıklı ürünlerdir.

  • Mevsim şartları karşısında kolay deforme olmaz.

  • Kolay şekilde montajı yapılabilir.

  • İstenilen ölçülerde tasarlanabilecek ürünlerdir.

  • Renk ve model kısıtlaması yoktur.

  • Birçok alanda kullanılabilirler.

  • Işıklı ya da ışıksız olarak tasarlanabilirler.

  • Su geçirmez ürünlerdir.

  • Uzun ömürlü ürünlerdir.

Bu avantajları sayesinde pleksiglas kabartma kutu harf birçok açıdan tercih edilir. Bu ürünlerin kullanım alanları da son derece geniştir.

Pleksiglas Kabartma Kutu Harf Fiyatları

Pleksiglas kabartma kutu harf fiyatları son derece uygun olanaklara sahiptir. Beklentilere yanıt veren bu tasarımlar fiyat açısından her anlamda sizlere en iyi kaliteyi sunar. Sektör ortalamalarına göre en uygun fiyatları teklif ediyor ve kaliteli bir hizmet almanıza olanak tanıyoruz.

Fiyatlar konusunda sektördeki en uygun fiyatları sunmakla birlikte müşteri bütçesine dost teklifler sunarız. Fiyatları en çok etkileyen konu ürünlerin boyutları tercih edilen malzeme kalitesidir. Bu süreçte istediğiniz ürüne özel olarak fiyat tekliflerimizi sunarız. Bizlerle çalışmak ya da hizmetlerimiz hakkında bilgi edinmek isterseniz 7/24 firmamızı arayabilirsiniz. Bu süreçte sizlere en iyi teklifleri sunarız.

Pleksiglas kabartma kutu harf ve Daha fazla Yaptığımız işlerle ilgili referanslarımızı incelemek isterseniz buraya bırakıyoruz.

Her hangi bir değerlendirme yapılmamış

İlk değerlendirmeyi yapın “Pleksiglas Kabartma Kutu Harf”

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.