Pleksiglas Kabartma Kutu Harf

Kutu Harf Tabelalar

En kaliteli ve estetik Tabela tasarımlarını, en uygun fiyata size sunuyoruz.

Hizmet Açıklaması

En kaliteli ve estetik Tabela tasarımlarını, en uygun fiyata size sunuyoruz.

Pleksi Kutu Harf
Işıklı ve ışıksız kutu harfler, işletmelerin kendilerini daha görünür kılmak ve marka değerlerini artırmak amacıyla özellikle iş yeri cephelerine monte ettirdikleri estetik reklam ürünleridir.
Kutu harf düşündüğünüz yerin projelendirilip işletmenizin ruhuyla bütünleşen en etkin ve yaratıcı çözümlerin sunulması , ciddi bir mesleki birikim ve tecrübe gerektirmektedir.
Kutu harf diye tanımladığımız reklam ürünleri ana hatları ile ve projenizin durumuna özel olarak Işıklı ya da ışıksız olarak üretilmektedir.
Kutu harflerin üretimlerinde Pleksi, Alüminyum, Paslanmaz Çelik ve PVC Foam gibi malzemeler ağırlıklı olarak kullanılmakla beraber bazı projelerde Ahşap, Sac Levha, Pirinç, Bakır, Kompozit ve Kompakt Laminat gibi malzemelerden oluşan üretim de yapılabilmektedir.
Fiziki etüt sonrasu, profesyonel Grafik ekibimiz tarafından projeyi yaptıracağınız cephenin durumuna, firma konseptinize ve logonuza uygun bir tasarım hazırlanmaktadır. Tasarım sonrası onayınıza istinaden projeniz üretime alınmaktadır.

İtalyan Yan Bantlı Pleksi Kutu Harf

Yan bantların iç kısımlarımdan bir tırnak açılarak ön yüzeye geçirilmesiyle
oluşturulan kutu harf çeşitidir. Dışarıdan bakıldığında ön yüzeye geçtiği görülmektedir.
Tabelalarda şık ve kurumsal bir görüntü elde etmek isteyenler için birebir nitelikteki italyan yan bantlı pleksi kutu harfleri firmanızın kimliğine en uygun şekilde üretim
yapmaktayız.

Projenize ilişkin sorularınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Sizleri de müşterilerimiz arasında görebilmek dileği ile.

Her hangi bir değerlendirme yapılmamış

İlk değerlendirmeyi yapın “Pleksiglas Kabartma Kutu Harf”

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.