Strafor Köpük Harf

Kutu Harf Tabelalar

En kaliteli ve estetik Tabela tasarımlarını, en uygun fiyata size sunuyoruz.

Hizmet Açıklaması

En kaliteli ve estetik Tabela tasarımlarını, en uygun fiyata size sunuyoruz.

Strafor, Tabela malzemesi köpük olan genel olarak iç mekânlarda kullanılan ama dış mekanlar içinde kullanıma uygun olan tabela çeşididir. Görsel olarak diğer tabela çeşitlerinden farklıdır. Hazırlanan reklam tabelası genelde üç boyutlu olarak tasarlanmış ve genişçe bir yüzeye görselliği dikkat çekici boyutlarda monte edilir. Strafor tabela tasarlanan reklam çizimi köpük malzeme üzerine çizilir cnc router kesim makinesi ile kesilerek istenilen logo veya harfler yüzeye işlenir. Maliyeti diğer tabela çeşitlerine göre oldukça uygundur. Maliyetinin düşük olması sebebiyle fuarlarda tanıtım stantlarında ve iç mekân alanlarda en çok tercih edilen tabela çeşididir.
Dijital ortamda müşterilerin beğenileri ve uyarıları ışığında tasarlanıp hazırlanan ve uygulanan strafor tabelalar çok çeşitli olabiliyor. İstenilen renkte düz ya da renkli simli LED ışıklı ve akla gelebilecek her türlü şekil ve renkte hazırlanan hafif harfler veya logolarla oluşturulan çok küçük veya büyük şekillerden oluşabilen tabela iç mekân ya da dış yüzey dâhil istenilen her yüzeye uygulanabilir hatta tamamen üç boyut olarak tasarlanıp mekân içine konumlandırılabilir.
Artık gelişen teknoloji ile çevrimiçi ortamda istenilen tüm özelliklere göre kısa sürelerde bile strafor tabela hazırlamak mümkün.

Projenize ilişkin sorularınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Sizleri de müşterilerimiz arasında görebilmek dileği ile.

Her hangi bir değerlendirme yapılmamış

İlk değerlendirmeyi yapın “Strafor Köpük Harf”

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.