Amerikan Servis

Matbaa

Hizmet Açıklaması

Amerikan servis yemek servisleri öncesinde masalara kişi başı olacak şekilde konur ve yemek esnasında masadaki örtünün kirlenmesini önler. Amerikan servis ürünleri arasında birçok farklı ölçü ve modelden bahsetmek mümkündür. Tabakların altında yer alan Amerikan Servis ürünleri kâğıt ve plastik malzemeden yapılabileceği gibi, kumaş bezden de yapılabilir. Tabak altlığı adı ile de bilinen Amerikan servis etkili bir reklam ve tanıtım ürünü olması nedeni ile de tercih edilir. Restoranlarda kafe ve lokantalarda her müşteriden sonra masa örtüsü değiştirmemek için düzenli olarak her müşteriye özel Amerikan servis açılır. Zamanın ilerlemesi ile artık evlerde de Amerikan servis kullanımı giderek yaygınlaşmaya başlamıştır.

Ticari ortamlarda Amerikan servis kullanımının temel amacı müşteriye her daim temiz bir masa ve servis sunabilmektir. Müşteri sirkülasyonunun hızlı geliştiği yerlerde bu servisler sayesinde hizmetler aksamadan sunulur. İşletmeleri her anlamda rahatlatan Amerikan Servis ürünleri hem görselliği hem de sağlıklı olması nedeni ile de tercih edilir.

Amerikan Servislerin Özellikleri

Özellikle hizmet sektöründe tercih edebileceğiniz Amerikan servis ürünlerinin özellikleri şu şekildedir;

 • Tek kullanımlık kullan-at olarak üretilen Amerikan servisler %100 selüloz ve polietilen malzeme kullanılarak üretilir. Bu ürünler iki katmanlıdır. Alt katmanında polietilen yer alırken, üst katmanında ise selülozik malzeme yer alır.
 • Ürünler su geçirmez özelliğe sahiptir.
 • Doğada kolay çözünebilir özellik taşır.
 • Laminasyonludur.
 • Görünüm açısından son derece estetiktir.
 • Pratik olan bu ürünler kullanımda büyük bir rahatlık ve kolaylık sağlar.
 • Fiyat olarak ekonomiktir.
 • Kolayca koparılarak birbirinden ayrılabilir.
 • Dokusu oldukça yumuşaktır.

Amerikan servisler hem evlerde hem de restoranlarda vazgeçilmez bir sofra unsuru olarak yerini alır. Birbirinden farklı modellere sahip olan Amerikan servis tasarımlarını istediğiniz ebatlarda tercih edebilirsiniz. Pegasus Reklam ve baskı hizmetlerimizi tercih ederek firmanıza özel en ekonomik fiyatlar ile Amerikan servis siparişlerinizi verebilirsiniz. Ürünleriniz üzerinde yer alması gereken bilgiler ve ürünün kullanımına dair daha detaylı bilgi için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Amerikan Servis Ürünlerinin Sağladığı Avantajlar

Amerikan servisi kullanımının ağladığı avantajlar şu şekildedir;

 • Kullan at olarak tabir edilen kâğıt Amerikan Servisler hem kullanımda hem de temizlik maliyetlerinin giderilmesinde bütçeye tasarruf sağlar.
 • Amerikan servisi usulüne uygun olarak masaya serilir ve profesyonel servis garsonları tarafından masaya sunumlar gerçekleştirilir.
 • Temizlemesi kolay ürünler olan plastik Amerikan servis ürünleri firmaya ait olumlu bir prestij yaratır.
 • Üzerinde firmanı tanıtım logolarının yer aldığı Amerikan servisleri ile firmada etkili ve akılda kalıcı bir tanıtım gerçekleştirmek mümkün olur.

Amerikan Servisi Fiyatları

Amerikan kültüründen ülkemize giriş yapan Amerikan servis, bugün dünyanın her yerinde kullanılıyor. Sofranın en önemli öğeleri arasında yer alan Amerikan servis hem masada düzeni sağlıyor hem de masaların kısa sürede bir sonraki kullanıma hazır hale gelmesini sağlıyor. En büyük işletmelerden orta ölçekli işletmelere kadar tercih edilen Amerikan servisler uygun fiyatlı olmaları nedeni ile firma yöneticileri tarafından ön planda tutuluyor. Amerikan servisi ürünleri fiyatları ve baskı aşamaları gibi konular hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için firma personellerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Amerikan servisi ürünleri çoklu olarak sipariş alınır. Seri üretim ile bu ürünlerin basımı gerçekleşir. Hazır olan ürünler sevkiyat için hazırlanır ve istenilen adrese istenilen tarihte teslim edilir. Amerikan servis ürünlerinde fiyatı etkileyen temel kriter, ürünün baskı kalitesi olabildiği gibi aynı zamanda da ürün adedidir. Servis için tercih edebileceğiniz ürünleri istediğiniz gibi özgün bir şekilde tasarlayabilirsiniz. Firma bilgilerinize yer verdikten sonra baskı için adet sayısına da karar v erdikten sonra bizimle iletişime geçerek Amerikan servisi fiyatları hakkında daha güncel bilgiye sahip olabilirsiniz.

Amerikan servis siparişlerinizde adet sayısının fazla olması fiyatı bazı durumlarda olumlu olarak etkiler. Bununla birlikte standart olarak verilen ölçülerden sipariş vermeniz bütçeniz açısından size fayda sağlar. Daha özel ölçülerde daha özel bir baskı isterseniz bu durumda fiyatlar buna göre değişecektir. Tasarladığınız Amerikan servisi tasarım doyasını bize ulaştırarak uzmanlarımızın dosyanızı incelemelerini ve fiyat konusunda bilgi vermelerini sağlayabilirsiniz. Eğer tasarım konusunda yardım almak ve profesyonel tasarım uzmanları eşliğinde kendi Amerikan servislerinizi hazırlamak istiyorsanız bu durumda bize ulaşarak dijital baskı uzmanlarımızdan her konuda teknik destek ve bilgi alabilirsiniz.

Amerikan Servis ve Daha fazla Yaptığımız işlerle ilgili referanslarımızı incelemek isterseniz buraya bırakıyoruz.

Her hangi bir değerlendirme yapılmamış

İlk değerlendirmeyi yapın “Amerikan Servis”

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.