Antetli Kâğıt

Matbaa

Hizmet Açıklaması

Antetli Kâğıt Profesyonel firmalar her türlü resmi yazışmayı antetli kağıtlar ile gerçekleştirir. Antetli kağıtların üzerinde yer alan iletişim bilgileri ve şirket logoları hem kurumsal imajı destekler hem de firmanın adının dışarıya taşınmasını sağlar. Bu sayede özellikle firmalar rakiplerine ve diğer sektördeki firmalara karşı daha resmi ve ciddi bir kimliğe sahip olur.

Özel yazışmalarda günümüzde artık klasik A4 kağıtların yerine antetli kağıtlar tercih ediliyor. 4 renk CMYK seçenekleri ile antetli kağıtlar özgün ve kaliteli baskılara sahip oluyor ve istenilen ölçülerde hazırlanabiliyor. Çoklu teslimatlar sayesinde hem günlük hem de en resmi yazışmalar usulüne uygun şekilde gerçekleşmiş oluyor. Ofis ile ilgili ihtiyacınız olacak bütün ürünler için Promosyon Reklam ve baskı hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Hazırda bir baskı tasarım dosyanız varsa bunu bize ileterek de hem zamandan kazanabilir hem de ihtiyacınız olacak her türlü detaya sahip olabilirsiniz.

Antetli Kâğıt Nasıl Hazırlanır?

Antetli kâğıtlar genelde A4 boyutlarında tercih edilir. Farklı renk seçenekleri mevcuttur. Antetli kâğıt şu aşamalar ile hazırlanır;

 • Sipariş öncesinde kağıtları ebatlarına karar verilir ve renk tercihi yapılır.
 • Antetli kâğıt üzerinde yer alacak olan bilgiler hazırlanır ve kâğıtta gerekli yerlere eklenir.
 • Antetli kâğıt üzerinde saydam baskı işlemine geçilir.

Antetli kâğıdın tasarım aşamasında ilan üzerinde yazması gereken her türlü detaya yer verilir. Her bilgi en ince ayrıntısına kadar eklenir ve ilan üzerinde düzenlenir. Bu sayede ilana sonradan kalem ile herhangi bir bilgi ekleme veya yazı yazmaya gerek kalmaz. Antetli kâğıt siparişlerinde isterseniz online hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Antetli Kâğıtta Hangi Bilgiler Yer Almalı?

Antetli kâğıt üzerinde yer alması gereken önemli başlıklar şu şekildedir;

 • Firmanın ismi ve firma logosu
 • Firmanın adresi
 • Firmaya ait her türlü iletişim bilgileri
 • Firmanın mail adresi

Bu bilgilere eksiksiz bir şekilde yer vererek antetli kağıdınızın ulaştığı her yerde başarılı bir şekilde marka tanıtımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Antetli kâğıt tasarım ve basım işlemlerine dair ihtiyacınız olacak her türlü detay için bize ulaşmanız yeterlidir. Pegasus Reklam olarak sizler dijital ortamda ihtiyacınız olacak her türlü baskı hizmetini en profesyonel koşullar ile sunuyoruz.

Antetli Kâğıt Baskılarının Kalitesi

Antetli kâğıt baskıları hem kaliteli olması hem de ucuz olmaları nedeni ile tercih edilir. Kâğıt üzerine tercih edilecek olan baskı renkleri uzun süreli olarak kalıcılık sağlar. Müşterilerin isteği olan firma bilgileri aynı doğrultuda tasarıma eklenir. Üretime 80 gram ve birinci sınıf malzeme kağıtlar kullanılır. Bu sayede de ortaya son derece ilgi gören kaliteli antetli kâğıt baskıları çıkar. Antetli kağıtların üzerine yapılacak baskıda kaliteyi artıracak olan unsurlar şunlardır;

 • Firma logosunun kâğıt boyutu ile doğru orantıda olması
 • Firma logosunun antetli kâğıt üzerinde doğru alanda ve doğru hizada yer alması
 • Tasarımda sadeliğe yakışır şekilde gerekli düzenlemelerin yapılması
 • Antetli kâğıt üzerinde yer alan her türlü bilginin okunabilir özelliklere sahip olması
 • Kenar boşlukları tasarıma bütünlük sağlayacak şekilde ayarlanmalı
 • Tasarımda kullanılacak yazı rengi ve fontu, şirketin sektörüne uyum sağlamalı
 • Kâğıdın basım kalitesi üst düzey olmalı

Bu hususlar göz önüne alındığında istenilen kalitede antetli kağıtlara sahip olmak mümkün olacaktır.

Antetli Kâğıt Siparişi Verirken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?

Antetli kağıtlar firmaların özel yazışmaları için üretildiğinden birtakım niteliklere sahip olur. Antetli kâğıt siparişi vermeyi düşünüyorsanız sipariş sırasında şu hususlara dikkat ederek, ihtiyacınıza uygun antetli kağıtlara sahip olabilirsiniz;

 • Antetli tasarımlarında firmanızın ciddiyetini tasarımlarınıza yansıtmanız önemlidir.
 • Antetli kâğıt üzerinde mutlaka firma logonuzun, adres ve her türlü iletişim bilgilerinizin yer almasına dikkat etmelisiniz.
 • Baskı öncesinde antetli kâğıt tasarımını son bir kez gözden geçirmelisiniz. Bu şekilde gözden kaçan detayları yakalamanız ve baskı öncesinde oluşacak hataların önüne geçmeniz mümkün olur.
 • Firmanız için antetli kâğıt tasarlarken firma logonuzun üst kısımda yer almasına dikkat etmelisiniz.
 • Adres ve diğer iletişim bilgilerini kâğıdın alt bölümüne ekleyebilirsiniz.

Antetli Kâğıt Fiyatları

Baskı ürünlerinde net bir fiyat bilgisine sahip olabilmek için baskı boyutlarının ve baskı detaylarının netleşmiş olması gerekir. Tasarında kullanılacak öğe, renk ve font, detaylı içerik gibi konular hakkında karar verdikten sonra baskı kalitesini de tercih ederek antetli kâğıt fiyatları hakkında güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

Antetli Kâğıt ve Daha fazla Yaptığımız işlerle ilgili referanslarımızı incelemek isterseniz buraya bırakıyoruz.

Her hangi bir değerlendirme yapılmamış

İlk değerlendirmeyi yapın “Antetli Kâğıt”

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.