Diplomat Zarf

Matbaa

Hizmet Açıklaması

Diplomat zarf iş dünyasının yoğun rekabetinde firmaların en fazla kullandıkları baskı ürünleri arasında yer alır. Sektörler arası iletişimin belki de en önemli temsilcisi diplomat zarflarıdır. En önemli ve en gizli veriler diplomat zarflar ile diğer sektörlere veya aynı sektörün önemli birimlerine iletilir. İsimlerinin kalıcı olarak her sektörde yer almasını isteyen firmalar kurumsal kimliklerini yazışmalar ile yürütülür. Yazışma haricinde her türlü önemli materyal yine bu zarflar ile karşı tarafa iletilir. Bir nevi firmanın imzası olan diplomat zarf ürünler hem doğal hem de profesyonel çalışmaların ürünüdür.

İş hayatında kullanılacak olan her türlü materyalin mutlaka profesyonel kimliğe uygun olması gerekir. Gerek firma içinde gerekse firma dışında etkin ve saygın bir kimlik kazanmanın en önemli yollarından birisi de iletişimde kapalı diplomat zarf kullanmaktır. Diplomat zarflar kadar antetli kağıtlar da firmalar arası ilişkide ol sahibidir. Ancak diplomat zarflar farkındalık ve kalıcılık yaratmak açısından bir adım daha öndedir. Pegasus Reklam hizmetlerimiz size diplomat zarf ve her türlü baskı ürününde üst düzey kaliteli hizmetler sunar. Profesyonel anlamda ihtiyacınız olacak desteği en etkili şekilde elde edebilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diplomat Zarf Modelleri

Firmalarda kurumsallığın bir sembolü olan diplomat zarflar şu çeşit ve ebatlar ile üretilir;

  • 110 gram penceresiz
  • 110 gram pencereli
  • 10×5, 24 90 gram zarf
  • 11,4x 16,2 110 gram zarf
  • 10,5x 24 110 gram zarf
  • Krafton pencereli zarf
  • 110 gram ekstra zarf
  • 90 gram ekstra zarf

Amacınıza uygun olarak kullanacağınız çok farklı ölçülerde diplomat zarf modeli bulunur. Baskı öncesinde ihtiyacınız olan zarf ölçülerini bildirerek istediğiniz adette diplomat zarf siparişi oluşturabilirsiniz. Zarflar kapaklarının altında hazır yapışkanlar ile kullanıma sunulur Yapışkanlı hafif bir şekilde ıslatarak kolayca yapıştırabilirsiniz. Zarf yapışkanları özel bir teknik ile zarflara eklenir ve zarf haricinde herhangi bir yere yapışmaz. Bu sayede yapıştırma esnasında elinizin yapışkan olması da önlenir. Son derece kolay kullanabileceğiniz yapışkanlı diplomat zarf modellerine Pegasus Reklam hizmetlerimiz ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz.

Diplomat Zarfların Kullanım Alanları

Diplomat zarf modelleri iç ve dış yazışmalarda tercih edilir. Özellikle yönetim kurulunda kararların resmileştirilmesi konusunda diplomat zarflar ekstra önem kazanır. Diplomatlar, firmaların kimliğini yansıtan özel logo ve baskıları ile de akılda kalıcılık sağlar. Her türlü evrakı her türlü dış koşula karşı korur ve herhangi bir zarar gelmeden istenilen adrese ulaştırılmasını sağlar. Reklam amacı ile tercih edebileceğiniz diplomat zarflar ile profesyonel bir imaja sahip olabilirsiniz.

Diplomat zarflar içerisinde taşınacak evrakın önemine göre iki farklı sınıfta yer alır. İlk grup ürünleri yapışkanlı olan zarflardır. Bu zarflar genelde özel evrakların taşınması için tercih edilir. Yapışkan kolay yapıştığı gibi kolay da ayrılır. Bu sayede içerisindeki evrakı zarar görmeden çıkarmak mümkün olur. Diğer grupta yer alan zarflar ile silikon yapışkanlı zarflardır. Bu zarflar yan kenarlarından yırtılarak açılır. Bu açılma şekli bazı durumlarda dikkatsiz açılarak evrakların zarar görmesine neden olur. Bu nedenle bu grupta yer alan ürünler genelde önemsiz evrakların taşınması için tercih edilir. Doğal olarak iki ürünün farklı özelliğe sahip olması ürünler arasında fiyat farkını da meydana getirir.

Diplomat zarfı konseptine sahip olan para zarfları da ayrı bir önem arz etmesinden dolayı bu sınıfta yer alır. Özel geniş ebatları ve kalın olmaları sayesinde istenilen miktarda kâğıt paranın rahatlıkla içerisine konulması mümkün olur. Yapışkanlı özelliği paranın güven içerisinde teslim edilmesini sağlar.

Diplomat Zarf Fiyatları

Diplomat zarflar farklı ihtiyaçlara göre doğmuştur. Firmalar ihtiyaçlarına göre diplomat zarfları farklı ölçü ve ebatlarda sipariş verir. Her bir zarf, ebadına uygun evrakların rahat ve güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlar. Genelde yatay olarak kullanılan diplomat zarflar, istek doğrultusunda dikey olarak da kullanılabilir. Ürünler hakkında fiyat bilgisi alabilmek için öncelikle nasıl bir şeye ihtiyacınız olduğunu bilmeniz gerekir.

Diplomat zarfları hakkında güncel fiyatlara sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tercih edeceğiniz ürünün fiyatını öğrenebilirsiniz. Zarfların ebatları ve kullanım alanlarını belirledikten sonra ürünün fiyatlarını görüşebilir ve sipariş detaylarınızı bize iletebilirsiniz.

Diplomat zarf ve Daha fazla Yaptığımız işlerle ilgili referanslarımızı incelemek isterseniz buraya bırakıyoruz.

Her hangi bir değerlendirme yapılmamış

İlk değerlendirmeyi yapın “Diplomat Zarf”

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.