Hizmet Açıklaması

Ajanda Promosyon, sektörler arası iletişimde en etkili yollardan birisidir ve her sektörde kalıcı bir tanıtım yapmak için en doğru ürünler ajanda modelleridir. Ajandalar, reklam ve tanıtımı her sektörde en iyi şekilde yapar. Gelişen dünyada firmaların ürünlerini tanıtmanın en iyi yolu olan promosyonlar, potansiyel müşterilere de ulaşmanın en iyi yoludur. Marka değerinizi yükseltmek ve hedef kitlenize en iyi şekilde ulaşabilmek için ajandaları promosyon ürünü olarak kullanabilirsiniz. Hazırlayacağınız reklam promosyon çalışmaları ile;

 • Müşterilerinize etkili bir reklam ve tanıtım çalışması yapabilirsiniz.
 • Kendi reklamınızı yapabilir ve inanlarda firmanız hakkında merak uyandırabilirsiniz.
 • Günlük yaşamda kullanılan ürünler ile hedef kitlenize yarar sağlayabilirsiniz.

Firmanıza değer katmak ve gelecekte daha geniş bir alanda var olabilmek için Pegasus Reklam ve tanıtım hizmetlerimizi tercih edebilir ve sektörel bazda ihtiyacınız olan başarıyı yakalayabilirsiniz.

Promosyon Ajanda Çeşitleri

Promosyon ajandalar birbirinden çok farklı modellere ve renklere sahiptir. Her biri farklı bir tasarım ürünü olan ajandalar farklı yaprak tasarımları ile de ilgi çeker. Her kullanıma uyacak şekilde tasarlanan ajandalar hem kısa notlar almak hem çalışmaları düzenli olarak kaydetmek için kullanılır. Günlük ajanda, tarihli ve tarihsiz ajanda, VIP ajanda, kalemli ajanda gibi birçok farklı model arasından tercihinizi yaparak size özel bir promosyon çalışmasına dahil olabilirsiniz. Organizer ajanda modelleri ile her ortamda hedef kitlenize hazır olma fırsatı verebilir ve çok amaçlı bir kullanım fırsatı sunabilirsiniz. Promosyon ajanda modelleri arasında yer alan diğer ürün seçenekleri şu şekildedir;

 • Günlük ajanda
 • Tarihli ajanda
 • Termo deri ajanda
 • Lastikli günlük ajanda
 • Lastikli tarihsiz ajanda
 • Sert kapaklı günlük ajanda
 • Tarihsiz ajanda
 • Spiralli ajanda
 • Gizli spiralli ajanda
 • Spiralli lüks termo deri ajanda
 • Pencere kesimli ajanda
 • Mıknatıslı ajanda

Bu ürünler haricinde model seçeneklerini artırmak mümkündür. Dilerseniz size en uygun ölçü ve yaprak sayısını belirterek size en çok hitap eden ajanda modellerine de sahip olabilirsiniz.

Doğa Dostu Promosyonlu Ajanda Modelleri

Promosyon ajandalar doğa dostu özellikleri ile de ilgi çeker. Geri dönüşüm özellikleri ile kullanımda fark yaratan promosyon ajanda ürünleri yumuşak yapraklı olmaları sayesinde de memnuniyet uyandırır. Sıra dışı tasarımlar ile etkili ve kalıcı bir tanıtım yapmak için ajanda ürünlerini tercih edebilirsiniz. Sektörünüze uygun bir şekilde hazırlayacağımız ajandalar ile hedef kitlenizin ve müşterilerinizin her kullanımda sizi hatırlayacağı bir çalışma için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şirket sahipleri için promosyon anlamında tercih edilebilecek seçenek sayısı oldukça azdır. Sektörel bazda hem başarıyı yakalamak hem de rakiplere karşı üstünlük sağlamak için ihtiyacınız olacak tek şey başarılı bir promosyon çalışması olabilir. Bulunduğunuz sektörde hemen her alanda fark yaratmak ve isminizi geniş bir alana kısa sürede yayabilmek için promosyon ajanda modellerini tercih edebilirsiniz. Firmanızın logosunu belirgin bir şekilde ajandalara bastırabilir ve sürekli olarak göz önünde olabileceğiniz bir tanıtım ürününe sahip olabilirsiniz.

Promosyon Ajandaların Kullanım Alanları

Ajandalar günümüzde her meslek grubu tarafından kullanılan ürünlerdir. Not almayı gerektiren her durumda mutlaka bir ajanda kullanımından bahsetmek mümkün olur. Ajandaların en fazla kullandıkları yerler bürolardır. Büro personellerinin en önemli yardımcıları olan ajandalar hemen her sektörde yazının kayda geçirilmesini sağlaması nedeni ile önem taşır. Promosyon ajandaların siparişinde dikkat edilmesi gereken önemli unsurlar şunlardır;

 • Ajanda tasarımında kullanılacak olan firma logosunun mutlaka vektörel olması gerekir.
 • Ajandanın hangi türe ve özelliğe sahip olacağı önceden belirlenmeli ve baskı aşamaları bu tercihlere göre gerçekleşmelidir.
 • Ajanda tasarımı hazırlanırken ajanda ebatlarının da belirlenmesi ve baskının ajanda ile bir bütün olmasına dikkat edilmelidir.
 • Eğer ajanda tasarımlarınızı kendiniz yapacaksanız, tasarımı siyah- beyaz renklerde hazırlamalısınız. Ajandayı eğer tarihsiz olarak tercih edecekseniz bu durumda baskı siyah-beyaz olarak gerçekleşecektir.

Promosyon Ajanda Fiyatları

Promosyon ajandaları dilediğiniz özelliklerde sipariş verebilirsiniz. İstediğiniz tasarıma karar verdikten sonra kaç adet istediğinizi kararlaştırdıktan sonra fiyatlar hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz. Ajanda fiyatlarında fiyatı etkileyen en önemli unsur ajandanın boyutu ve sahip olduğu özelliklerdir. Ajandalar 9×14 cm, 17×21 cm, 13×21 cm ve daha birçok farklı ebatta üretilebilir. Her bir ajandanın kapak tasarımı ve yaprak detayları fiyatının farklı ölçeklere sahip olmasını sağlar. Tasarımda kullanacağınız detayları netleştirdikten sonra ajanda tasarımlarımız ile ilgili ölçütleri gözden geçirebilir ve hesaplı fiyat seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz.

Alanya’nın En köklü Reklam firması olmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz. Alanya’nın her sokağında imzamız bulunmakta ve bizden teklif almadan kimseye kurumsal kimliğinizi emanet etmeyiniz.

Her hangi bir değerlendirme yapılmamış

İlk değerlendirmeyi yapın “Ajanda”

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.