Hizmet Açıklaması

Islak Mendil Promosyon ürünleri arasında en fazla dikkat çeken ürünlerden birisi ıslak mendil çeşitleridir. El temizliğine dikkat edenler özellikle yemek sonrasında ellerini ıslak mendiller ile temizleme ihtiyacı hisseder. Dışarıda her restoranda yemek sonrasında size sunulan ıslak mendiller aslında çok iyi bir reklam promosyon ürünüdür. Müşteriler ile uzun süreli olarak irtibat kurmayı ve beğenilen hizmetler sunmayı garanti eder.

Islak mendil ürünleri günümüzde birçok büyük firmanın tercihidir. Yemek sektörünün yanı sıra hizmet sektöründe de çokça tercih edilir. Sadece hizmet sırasında alınabilen değil, hizmet sonrası günlük yaşamda da kullanılabilir olması nedeni ile tercih edilir. Kolay paylaşılabilen ıslak mendiller elden ele gezme özelliği ile de firmaların ismini çok daha farkı noktalara götürmeyi başarır. Bu sayede çok farklı adreste bulunan sayısız potansiyel müşteriye ulaşmak söz konusu olur. Müşterilerinize ve misafirlerinize kaliteli bir ikram sunmak için bize ulaşabilir ve sizi başarı ile yansıtacak ıslak mendillere sahip olabilirsiniz.

Promosyon Islak Mendillerin Kullanım Alanları

Promosyon ıslak mendil ürünleri günümüzde ticari sektörde hizmet veren birçok firma tarafından tercih edilir. Müşterilerine hijyen aşılayan firmalar memnun edici mendiller ile başarılı bir şekilde firma tanıtımı yapma fırsatı buluyor. Tek kullanımlık olarak üretilen ıslak mendiler anlık kullanılmadığı durumlarda sonradan da kullanılabilir olması nedeni ile beğeniliyor. Bu nedenle özellikle sektörde kalıcı olmayı ve müşterilerinin akıllarında yer edinmeyi amaçlayan firmalar promosyon tercihlerini ıslak mendillerden yana kullanıyor. Promosyon ıslak mendillerin en fazla tercih edildiği firma ve sektörler şu şekildedir;

 • Şehirlerarası otobüs firmaları
 • Lokantalar
 • Kafeler
 • Büfeler

Bunlar haricinde günümüzde birçok firma hem ekonomik olması hem de baskımı kolay olmasından dolayı ıslak mendilleri tercih eder. Islak mendil siparişlerinde çoklu adetler tercih ederek hem bütçenizden kazanç sağlayabilir hem de uzun süreli olarak promosyonlarınızda süreklilik sağlayabilirsiniz.

Promosyon Islak Mendiller Nasıl Üretilir?

Promosyon ıslak mendiller baskı ürünleri arasında sık tercih edilir. Promosyon ürünleri listesine göz attığınızda ilk sıralarda ıslak mendiller ile karşılaşabilirsiniz. Dayanıklı mendil yapısı ve özel koruyucu paketi sayesinde ıslak mendilleri her ortamda rahatlıkla saklayabilir, uzun süreli olarak muhafaza edebilirsiniz. Sektörlerin ilk promosyon tercihleri arasında yer alan ıslak mendillerin yapım aşamaları şu şekildedir;

 • İlk önce grafik tasarımları yapılarak baskıda hangi logo ve bilgilerin kullanılacağı kararlaştırılır.
 • Grafik için gerekli şablonlar belirlenir. Islak mendilin klişe ölçüleri belirlenir ve makineye göre ayarlanır.
 • Fotopolimer kauçuk plaka baskının yapılacağı ambalaja transfer edilir.
 • Bobinler arası gerçekleşen baskı işlemi sonrasında paketleme aşamasına geçilir.
 • Havlu ile esans beslemeleri yapılır ve makineler yardımı ile mendiller otomatik makaslama işleminden geçer.
 • Özel makinalar yardımı ile kesilmiş mendiller ambalajlar içerisine yerleştirilir ve esans ve sıvı baskılaması yapılır.
 • Otomatik kesme işlemi ile son kez şekillendirme yapılır ve mendillerin boyutları otomatik olarak kesilir.
 • Paketleme makinesinde tek tek mendillerin ağızları yapıştırılır ve kullanıma hazır hale gelir.

Promosyon Islak Mendillerin Özellikleri

Promosyon ıslak mendiller günlük yaşamda en fazla beğenilen promosyon ürünleridir. Kaliteli olmaları ve mükemmel bir temizlik sunmaları sayesinde firmaların öncelikli tercihleri arasında yer alır. Promosyon olarak kullanılan ıslak mendillerin genel özellikleri şu şekildedir;

 • Islak mendiller 35 gram ağırlıktadır ve nonwoven kumaş kullanılarak üretilir.
 • Islak mendillerin kullanım ömürleri 2 yıldır.
 • Kolonyalı olarak üretilen mendillerin ebatları 17x12cm, 17×15 cm ve 17×16 cm şeklindedir.
 • Kolonyasız olarak üretilen ıslak mendillerde alkol bulunmaz.
 • Kolonyalı ıslak mendillerde 70 derce alkol bulunur.

Promosyon olarak kullanabileceğiniz ıslak mendilleri isterseniz online koşullarda hazırlayabilir ve bize ulaştırabilirsiniz. İsteğinize uygun özelliklerde ıslak mendilleriniz dilediğiniz adetlerde teslim alabilmek ve tanıtım aracı olarak kullanabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Islak Mendil Siparişi Sırasında Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Promosyon ıslak mendillerde istediğiniz başarıyı elde edebilmek ve daha geniş kitlelere başarılı bir reklam yapabilmek için sipariş vereceğiniz esnada dikkat etmeniz gerekenler şöyledir;

 • Islak mendilleri tasarlarken baskıda mutlaka firma ismi ve logosunun yer alması gerektiğini unutmamalısınız.
 • Tasarım sırasında firma logosu ile birlikte firmaya ait iletişim bilgilerinin de görsel üzerine yer almasını sağlamanız gerekir. Bu sayede mendillerin ulaştığı kesinden size geri dönüşlerin sağlanması mümkün olacaktır.
 • Baskı için vermeniz gereken bilgiler arasında web site adresinizde yer almasını sağlamalısınız.
 • Islak mendil tasarımını hazırlarken tercih edeceğiniz renklerin, kurumsallığınızı destekleyen tonlarda olmasına özen gösteriniz.

Alanya’nın En köklü Reklam firması olmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz. Alanya’nın her sokağında imzamız bulunmakta ve bizden teklif almadan kimseye kurumsal kimliğinizi emanet etmeyiniz.

Her hangi bir değerlendirme yapılmamış

İlk değerlendirmeyi yapın “Islak Mendil”

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.