Hizmet Açıklaması

Kalem, Ekonomik bir promosyon ürünü olması nedeni ile tercih edilen promosyon kalem çeşitleri günlük yaşamın her alanında tercih ediliyor. Hemen her organizasyonda kullanılan kalemler birbirinden renkli ve güzel baskılar ile bambaşka bir özellik kazanıyor. Fiyat açısından çok fazla seçenek sunan kalemler, günlük yaşamda ön plana çıkan bir tanıtım yapmak isteyen firmalar tarafından tercih ediliyor. Deneyimli hizmetler ile pratik çözümler üreten bir hizmet satın almak ve kaliteli promosyon ürünlere sahip olabilmek için Pegasus Reklam hizmetlerimiz ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Hayatı Renklendiren Promosyon Kalemler

Promosyon kalemler bol çeşit imkânı sunar. Hem kalıcı hem de çok fazla kullanılabilir olması nedeni ile tercih edilir. Tek başına kullanılabileceği gibi çoklu setler halinde de kullanıma sunulabilir. Promosyon kalemler hemen her sektörde olmazsa olmaz ürünler arasında yer alır. Ofis ve büroların yanı sıra kalemler hemen her durumda ihtiyaç olan ürünlerdir. Yazı yazmayı gerektirecek her durumda insanlar kalem arayışına girer. Bu durumda kullanacakları promosyon kalemler firmalar için benzersiz bir reklam avantajı sunar.

Her dönem yeni yıl geldiğinde firmalar kendi aralarında hediyeleşir. Bir tür gelenek olan bu durum, firmalar arası ilişkileri kuvvetlendirir. Yeni yılda ziyaretler esnasında hazırlanan firma ürünleri ziyaret sırasında sunulur. Bu dönemlerde kullanılabilecek en harika ürünlerden birisi de promosyon kalemlerdir. Üzerinde firma logosu ve baskısının bulunduğu bir promosyon kalem ile yılbaşında en harika hediyeyi hazırlayabilirsiniz. Diğer firmalar ile iletişimi artırabilir ve firma logonuzun sürekli göz önünde olmasını sağlayabilirsiniz.

Promosyon Kalemler ile Geniş Kitlelerde Tanıtım Yapma İmkânı

Kalemler, geniş ürün seçenekleri sayesinde her ihtiyaca uygun çözümler üretir. Sektörlerin öncelikli tercihleri arasında yer alan plastik kalemler, promosyon için tercih edilebilecek en doğru ürünlerden birisidir. Daha özel tanıtımlar için ise dolma kalem modelleri tercih edilebilir. Özel işleme ile hazırlanacak bir logolu promosyon kalem, adınızı ve marka gücünüzü etkili bir şekilde yansıtmanızı sağlayacaktır. Renk renk, çeşit çeşit ve desen desen kalemler arasından dilediğiniz tercihi yaparak başarılı bir firma tanıtım çalışması ortaya çıkartmak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

İş dünyasında kendisini tanıtmak isteyenler promosyon tükenmez kalemler ile etkili bir tanıtım çalışması yapabilir. Müşteri memnuniyeti üst seviyede olan tükenmez kalemler yumuşak yazılabilir dokusu ile de beğeni toplar. Uzun süreli kullanılabilen ofis eşyaları arasında yer alan promosyon kalemler başarılı bir baskı aşamasından geçtikten sonra her türlü amaç için kullanılabilir.

Promosyon Kalem Fiyatları

Promosyon kalem fiyatları oldukça çeşitli olmakla birlikte genelde uygun çerçevededir. Bütçenizi zorlamayacak seçeneklere sahip olması nedeni ile ön plandadır. Hayatın her alanında kullanımı bulunan kalemleri birbirinden farklı modellerde tercih ederek başarılı bir tanıtımı ürünü haline dönüştürebilirsiniz. Promosyon kalem modelleri ve hizmetlerimiz hakkında daha net bilgiye sahip olabilmek için model tercihinizi yapmanız gerekir. Ardından promosyon için tercih edeceğiniz adedi belirleyerek fiyatların netleşmesini sağlayabilirsiniz. Sipariş için vereceğiniz adet arttıkça ödeyeceğiniz fiyatın düşeceğini unutmamalısınız. Adet bilgisi ile birlikte tasarımda kullanılacak her türlü detayı da bize ulaştırabilir ve bütçenizi zorlamadan sınırsız sayıda promosyon kalem ürününe sahip olabilirsiniz. Pegasus Reklam ve promosyon hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ve size özel tekliflerimizi öğrenebilirsiniz.

Promosyon Kalem Tercihinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Promosyon kalem özellikle şirketlerde kullanılır. Dışarıya yapılan tanıtım ile birlikte şirket içerisinde de şirketin promosyon ürünlerinin kullanımından söz etmek mümkündür. Kullanım alanı oldukça geniş olan promosyon kalemler özellikle gün içinde sürekli müşteri ağırlayan firmaların tercihidir. Her müşteriye hediye niteliğinde sunulan promosyon kalemler daha fazla kişiye hitap etmeyi sağlar. Promosyon kalem seçerken dikkat edilmesi gereken durumlar şöyledir;

  • Seçilen ürünün kaliteli olması gerekir.
  • Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler tercih ederek daha fazla kitleye ulaşılabilir.
  • Günlük ihtiyaca en uygun ürün modelleri arasından tercih yapılmalıdır.
  • Tercih edilecek ürünün, firma logosunu başarı ile taşıyabilecek bir ürün olmasına dikkat edilmelidir.

Promosyon kalemlere ihtiyacınız varsa siparişlerinizi online ortamlarda da gerçekleştirebilirsiniz. Tasarladığınız bir baskı projesi varsa dosyanızı bize ileterek kısa süre içinde tasarımınızın değerlendirilmesini ve baskıya geçmesini sağlayabilirsiniz. Hizmetlerimiz ve promosyon çalışmalarımızı gözden geçirdikten sonra Pegasus Reklam farkı ile birbirinden kaliteli ve kullanışlı promosyon kalem modellerine sahip olabilirsiniz.

Alanya’nın En köklü Reklam firmasıyız bu yüzden, Alanya’nın neredeyse her sokağında imzamız bulunmaktadır. Bütün yaptığımız işleri incelemek isterseniz buraya bırakıyoruz.

Her hangi bir değerlendirme yapılmamış

İlk değerlendirmeyi yapın “Kalem”

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.