Alikor Kabartma Işıksız Harf

Tabelalar

En kaliteli ve estetik Alikor Kabartma Harf Tabela tasarımlarını, en uygun fiyata size sunuyoruz.

Hizmet Açıklaması

En kaliteli ve estetik Tabela tasarımlarını, en uygun fiyata size sunuyoruz.

Alikor Kabartma Işıksız Harf Tabelaları markanızın görselliğini arttırır ve fark edilebilir olmanızı sağlar. Oluşturulan logo doğrultusunda kullanılacak dekota kalınlığı seçilir.
Dekota harf, 3mm – 18mm olarak harf yüksekliğinde kendi rengi beyaz olup istenilen şekilde harfin üzeri renk kaplanabilir. Yanları beyazdır.
Işıksızdır. Mevcut zemine veya alüminyum kompozit zemin üzerine monta edilebilir. Eğer istenirse krom ayaklarla zeminden yükseltilebilir yazılar havada duruyormuş gibi bir görüntü alabiliriz. Dekota kutu harf hem üretimi hem de fiyatı olarak en cazip olan kutu harf modelidir. İstediğiniz şekillerde dekota harf üretimi yapılmaktadır
Aydınlatılmak istenirse spot veya aplik gibi seçeneklerle dışarıdan bağımsız aydınlatabilirsiniz.

Projenize ilişkin sorularınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Sizleri de müşterilerimiz arasında görebilmek dileği ile.

 

Alikor kabartma ışıksız harf ürünlerinin işletmeler açısından son derece önemli avantajları vardır. Bu ürünlerin tasarlanmasında profesyonellik büyük bir önem taşır. Oldukça yüksek standartlarda tasarlanan bu ürünlerde beklentilerin karşılanmasına büyük bir önem verilir.

İşletmelerin ve firmaların gereksinimlerine uygun olarak tasarladığımız ürünlerde renk ve tasarım seçenekleri son derece geniştir. Ürünleri tasarlarken işçilik kalitesinden malzeme kalitesine kadar her aşama büyük bir özen gerektiriyor.

Alikor kabartma ışıksız harfler estetik duruşu ile son derece yüksek standartlarda ürünler arasında yer alıyor. Uygun fiyatlarla tasarladığımız bu ürünler en iyi kaliteye sahiptir. Bu tabela modellerinin seçmeniz için birçok neden bulunabilir.

Alikor Kabartma Işıksız Harf Özellikleri

Alikor kabartma ışıksız harf özellikleri incelendiğinde son derece üstün niteliklerde olduğundan bahsetmek mümkündür. Bu ürünlerin öne çıkan özellikleri arasında şunlar yer alır:

 • Son derece estetik tasarımlar arasında yer alır.

 • Uygun fiyatlarda tasarlanırlar.

 • Marka imajına önemli katkıları vardır.

 • Markanın akılda kalıcılığını artırır.

 • Harfin üzerine renk kaplanabilir.

 • İstenilen renklerde tasarlanırlar.

 • Yan kısımları beyazdır.

 • Işık özellikleri yoktur.

 • İstenilen zemine ve alüminyum kompozit zemine montajı yapılabilir.

 • Gerekli hallerde krom ayaklar kullanılarak zeminden biraz daha yüksek tasarlanabilir.

 • Havada duran bir görüntü yaratılabilir.

Kullanıcı beklentisine uygun olarak tasarladığımız bu ürünlerde her anlamda kaliteli ürün sunulmaktadır. Bu tasarımlar günümüzde birçok farklı alanda yararlanılabilecek ürünlerdir. En iyi malzemeleri kullandığımız harfler uzun yıllar mevsim şartlarına karşı yüksek bir dayanıklılık gösterecektir. Günümüzde bu tasarımları tüm bu özelliklerinden dolayı birçok yere uygulamaktayız. Montajı konusunda da üretimde gösterilen titizlik gösterilmektedir.

Alikor Kabartma Işıksız Harf Fiyatları

Alikor kabartma ışıksız harf fiyatları piyasa koşullarına bakıldığında oldukça uygun olduğu söylenebilir. Firmamız en iyi malzemeleri ve yüksek kalite işçilik kullanmasına rağmen bu alanda en uygun fiyatları sunar. Sunduğumuz fiyatlarda en çok dikkat ettiğimiz nokta bu ürünlerin profesyonel bir şekilde tasarlanmış olmasıdır.

Sizlere uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli ışıksız harf modelleri sunuyoruz. Hem montajında hem de üretiminde en iyi kalitede işlem gerçekleştiriyoruz. Bu süreçte bizlerden en iyi hizmetleri alabilirsiniz.

Şeffaf Kartvizit ve Daha fazla Yaptığımız işlerle ilgili referanslarımızı incelemek isterseniz buraya bırakıyoruz.

Her hangi bir değerlendirme yapılmamış

İlk değerlendirmeyi yapın “Alikor Kabartma Işıksız Harf”

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.