Alüminyum Kompozit Tabela

Tabelalar

En kaliteli ve estetik Tabela tasarımlarını, en uygun fiyata size sunuyoruz.

Hizmet Açıklaması

En kaliteli ve estetik Tabela tasarımlarını, en uygun fiyata size sunuyoruz.

Dekupe Tabela bir diğer adı oyma tabeladır. Dekupe yani oyma tabelalar genelde pleksi, alüminyum veya paslanmaz harflerin ve varsa logo veya şeklin oyularak yapılması sonucu elde edilen tabelalardır. Dekupe yapılan yerin altına hangi renk olacaksa o renkte pleksiglass uygulanır ve bunun altınada aydınlatma uygulanır. Dekupe tabela sık kullanılan estetik görünümlü bir tabela çeşididir. Özellikle geceleri çok belirgin ve dikkat çekicidir. Çok uzaklardan dahi gözükür ve ne olduğu algılanır.
Kompozit tabelalar iki boy olarak üretilirler. Kompozitler 600×125 ve 320×125 cm ebatlarında üretim yapılır.Tabela oyum işlemi yapıldıktan önce yada sonra kompozit kenarları derz açılarak kutu şeklinde tabela haline gelmesi sağlanır.
Elde edilen tabela ise hem uzun ömürlü hemde dayanıklıdır. Şık bir tabela elde ederseniz aynı zamanda güneşde solma derdi olmaz.
Kompozit Oyma Pleksi Kabartma Tabela Dolgun Görünümüyle Şirketinize Yeni Bir Görünüm Sağlayacaktır. Unutmayın tabela bir iş yerinin en önemli tanıtım unsurudur.

Projenize ilişkin sorularınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Sizleri de müşterilerimiz arasında görebilmek dileği ile.

 

Alüminyum kompozit tabela türleri son derece popüler tabelalar arasında yer alır. işletmelerin isim ve ambleminin işlendiği bu tabela türleri tanıtımda önemli bir yere sahiptir. Kaliteli ve estetik tabela modelleri arasında yer alıyor. En uygun fiyatlarla tasarlanan bu ürünlerde yüksek kalite büyük önem taşır. Bu ürünler çeşitli özellikleri ile öne çıkarlar.

Farklı alanlarda kullanılabilen tabela türleri işletmelerin isimlerinin dışarıdan görülebilmesinde oldukça önemlidir. Beklentilere yanıt veren ve son derece yüksek standartlarda tasarlanan tabela modelleri kullanıcı gereksinimlerini en iyi şekilde karşılar. Bu ürünlerin kullanım alanları son derece geniştir. Bu nedenle de farklı model ve renk seçeneklerine uygun olarak üretimi yapılabilir.

Alüminyum Kompozit Tabela Özellikleri

Alüminyum kompozit tabela özellikleri bu ürünlerin çok fazla tercih edilmesinde etkilidir. Özel olarak tasarlanan ve kullanıcısına türlü avantajlar sunan tabela modelleri beklentileri en iyi şekilde karşılar. Kullanımı açısından herhangi bir sorun yaratmayan bu ürünlerin öne çıkan özellikleri arasında şunlar önemlidir:

  • İstenilen renkte tasarlanabilirler.

  • Geniş kullanım alanları vardır.

  • Kaliteli tabela modelleri arasında yer alır.

  • Çok renkli olarak çalışmaya uygun tasarımlardır.

  • Montajı özen gerektiren ürünlerdir.

  • İstenilen ölçülerde ve yükseklikte yapılabilir.

  • Özel tasarımlar uygulanabilir.

  • Uzun yıllar deforme olmadan dayanabilir.

Tüm bu özellikleri sayesinde kullanıcı beklentisine tam olarak yanıt verir. Her anlamda yüksek kalite standartlarında tasarlanan ürünler arasında yer alırlar. En iyi malzemelerden tasarlanan bu tabela modelleri yeni nesil tasarımlar arasında yer alır. Hemen her işletmeye uygun standartlarda üretimler yapılabilir. Kullanıcı beklentisine uygun bir şekilde en iyi ürünler ortaya çıkarılabilir.

Alüminyum Kompozit Tabela Fiyatları

Alüminyum kompozit tabela fiyatları kullanıcı açısından oldukça işlevsel tasarımlardır. Ancak bu ürünlerde dikkat edilmesi gereken birtakım detaylar vardır. Her şeyden önemlisi bu ürünlerin mutlaka en kaliteli malzemelerden tasarlanması gerekir. Aynı zamanda montajı yapılırken de titizlik gerektirmektedir. Kompozit tabela modelleri her anlamda yüksek standartlarda tasarımlardır.

Fiyatları da bu ürünlerde kullanılan malzeme ve işçilik durumlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Her anlamda sizlere aradığınız en iyi standartları sunan tanıtım ürünleri içerisinde yer alır. Bu tabela modelleri konusunda bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Şeffaf Kartvizit ve Daha fazla Yaptığımız işlerle ilgili referanslarımızı incelemek isterseniz buraya bırakıyoruz.

Her hangi bir değerlendirme yapılmamış

İlk değerlendirmeyi yapın “Alüminyum Kompozit Tabela”

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.