Hizmet Açıklaması

Branda – vinil germe tabelalar, uzun yıllardır kullanılan vinilin profil bir karkasa gerilmesi ile hazırlanan bir tabela türüdür. Tercihe göre hem ışıklı hem de ışıksız olarak germe tabela tercih edilebilir.

Vinil germe tabela modelleri, size istediğiniz ölçülerde tabelaya sahip olma şansı verir. Günümüzde birçok farklı sektörün öncelikli tercihleri arasında yer alır. Vinil tabelalara istediğiniz kadar yazı yazdırabilir ve istediğiniz boyutta görsel öğeler ekletebilirsiniz. Hemen her sektörde öne çıkarmak istediğiniz her ne varsa vinil tabela ile hizmetlerinizi ön plana çıkartabilirsiniz.

Vinil germe tabelalar tasarım konusunda sınırsız fikir üretebilmenize olanak tanır. Dış etkenlere karşı dayanıklı olan vinil tabelalar doğru ve uyumlu bir tasarım ile oldukça şık bir reklam tanıtım ürünü halini alabilir. İşletmeniz için dikkat çekici ve sizi ön plana çıkartacak bir tabela yaptırmayı düşünüyorsanız Pegasus Reklam hizmetlerimiz ile siz de bu ayrıcalıklı dünyada yerinizi alabilirsiniz.

Branda – Vinil Germe Tabela Çeşitleri

Vinil germe tabelalar geniş ürün çeşitliliği sayesinde birçok farklı sektörde kullanılabilir. Kalitesi ve uygun fiyatları ile ön plana çıkan vinil germe tabelaların çeşitleri şu şekildedir;

 • Mesh germe vinil tabela
 • Avrupa vinil germe tabela
 • Cephe vinil germe
 • Tır branda giydirme
 • Işıklı vinil germe
 • Işıksız vinil germe
 • Çin branda germe

Vinil germe tabelalar özellikle bina cephelerinde reklam çalışması yapmak isteyen ajansların tercih ettikleri baskı modelleri arasında yer alır. Her zeminde ve her yüzeyde kullanılabilen germe viniller bina ve cephe giydirme çalışmalarında mükemmel sonuçlar ortaya koyar. İhtiyacınız olan tek şey başarılı ve akılda kalıcı bir tanıtım ise vinil germe tabela modellerini gözden geçirebilirsiniz.

Branda – Vinil Tabelaların Kullanım Alanları

Kullanışlı olmaları ve uygun fiyatları ile tercih edilen binil tabelaların en fazla tercih edildiği alanlar şu şekildedir;

 • Duvar kaplama
 • Dekorasyon
 • Tanıtım veya reklam
 • Pankart
 • Atatürk posterleri
 • Cephe ve bina dijital baskı çalışmaları
 • Siyasi parti başkanlarının resim portreleri
 • Fuar Stant baskıları
 • Billboard baskısı
 • Totem baskısı
 • Işıklı tabelalar

Vinil tabelalar bu alanlar haricinde daha birçok alanda kullanılır. Kullanım alanınıza en uygun vinil tabela modellerine Pegasus Reklam ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Vinil tabelalar yine istek doğrultusunda delikli olarak da tercih edilebilir. Maliyet açısından oldukça uygun olan branda tabela modelleri işlevselliği ile de tercih nedeni olur. Pegasus Reklam ve tabela hizmetlerimiz ile siz de sektörünüzü destekleyen branda tabela modellerinin siparişini verebilirsiniz.

Branda tabelaların her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı olması için UV baskı yöntemi ile hazırlanması gerekir. Bizimle iletişime geçerek ürünlerimiz ve hizmet kapasitemiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Dijital baskı uzmanlarımız ile fikir alışverişi yapabilir ve ortam bir vinil tabela tasarımı meydana getirebilirsiniz.

Branda – Vinil Tabelalar Ne Kadar Dayanıklıdır?

Branda- vinil germe tabela modelleri istenilen her ölçüde yapılabilir. Dijital baskı yöntemleri ile solvent kullanılarak gerçekleştirilen tabela uygulamaları uzun ömürlü kullanım sunar. Çok renkli baskı ile de hazırlanabilen vinil germe tabelalar dış mekân şartlarında istenilen verimli sonuçların alınmasını sağlar. Mekanlarınız için tercih edeceğiniz vinil germe tabelaları uzun yıllar boyunca her türlü hava koşulunda kullanabilirsiniz. Vinil tabelalar yıllar boyunca ilk günkü gibi görünür olmaya ve dikkat çekmeye devam eder.

Vinil germe tabelaların ömrü ne kadar sorusunu ürün tercihi öncesinde kullanıcılar merak ediyor. Vinil tabela malzemelerinin gramajları kalitesine göre değişiklik gösterir. 400 gram, 440 gram, 550 gram ve 750 gram gibi seçenekler arasından yapılacak tercihler, ürünün dayanıklılığını doğrudan etkiler. Garantili koşullarda piyasadaki en iyi vinil germe tabelalara sahip olabilmek için bize ulaşmanız yeterlidir.

Branda – Vinil Tabela Fiyatları

Vinil germe tabelaların fiyatlarını etkileyen temel unsular montaj yapılacak zemin veya yüzeyin ölçüleri, özellikleri, grafik dizaynı şeklindedir. Tasarıma ve ölçülere ilişkin bütün bilgilerin netlik kazanmasının ardından branda-vinil germe tabela fiyatları hakkında da daha güncel fiyatlara sahip olmanız mümkün olur. Eğer germe vinil tabelaya ilişkin elinizde bir proje varsa ve nasıl bir tabela istediğinizden eminseniz projenizi bize göndererek hem fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilir hem de uzmanlarımızdan projeniz hakkında değerlendirmeler alabilirsiniz. Germe tabela yaptırmak için profesyonel bir tasarım uzmanı ile görüşmek istiyorsanız bu konuda da her türlü fikir alışverişinizi firma personellerimiz aracılığı ile yapabilirsiniz.

Bütün Referanslarımızı ve yaptığımız işleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz. https://www.pegasusreklam.com.tr/isler/

Her hangi bir değerlendirme yapılmamış

İlk değerlendirmeyi yapın “Branda – Vinil Germe Tabela”

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.