Çatı tabelası

Tabelalar

Hizmet Açıklaması

Çatı tabelası, yüksek katlı binalarda modern anlayışa uygun tarzda başarılı bir reklam yapmayı sağlar. Hem ışıklı hem de ışıksız olarak tercih edilebilir. Uzun ömürlü olmasının yanı sıra kullanışlı olması ile de beğenilen çatı tabela modelleri firmanın prestijini artırmak için tercih edilebilecek en etkili seçeneklerden birisidir.

Çatı tabelaları hafif ve dayanıklı malzemeden üretildiği için oldukça dayanıklıdır. Hafif olması aynı zamanda düşme esnasında oluşabilecek tehlikeleri en aza indirir. Soğuk ve zorlu hava koşullarına karşı dayanıklı olması için ayaklar ve ızgaralar ile desteklenir. İmalatın her aşamasında profesyonel hizmetlerin sürdürüldüğünden emin olmak ve sektörünüze en uygun çatı tabela modellerinin siparişini verebilmek için Pegasus Reklam ve tabela hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.

Çatı Tabelası Hakkında

Çatı tabelası genelde büyük ve gösterişli binalarda kullanılır. Bu binaların üzerinde sabit bir şekilde yer alan tabelalar markaların kilometrelerce ileriden bile net bir şekilde görünmesini sağlar. Bu sayede ihtiyacı olanların haricinde o istikametten geçen diğer insanların da bu tabelayı görmeleri mümkün olur. Aynı tabela birkaç kez görüldüğünde ise insanlarda aşina duygusu uyandırır. Tabelaya aşina olan insanların aynı hizmete ihtiyacı olduğunda akıllarına ilk gelecek olan firma, tabelasını gördükleri firma olacaktır.

Çatı tabelası modelleri sınırsız seçenek sunar. Tek tek harflerin hazırlanıp bir platform üzerine yerleştirilmesi ile hazırlanan çatı tabelalarında istediğiniz boyutlarda ve istediğiniz ölçülerde sipariş verebilirsiniz. Sipariş aşamasında dikkat etmeniz gereken unsurlara dikkat ederek, markanızın uzun yıllar boyunca başarılı bir reklam ve tanıtım hizmetine sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Çatı Tabelası Sipariş Vermek İsteyenlerin Dikkat Etmesi Gerekenler

Çatı tabelası profesyonel reklam ve tanıtım ürünleri arasında yer alır. Tabela kategorisinde bulunan bu platformların kullanım esnasında problem yaratmaması için tasarım aşamasında birçok farklı noktaya dikkat edilmesi gerekir. Çevresel faktörlere de dikkat edilerek uygun koşullarda yaptırılacak olan bir çatı tabelası, tekrar sökülmek istenmediği sürece çatılarda uzun yıllar boyunca kalabilir. Çatı tabelalarında istediğiniz performansı elde edebilmek ve uzun ömürlü olarak kullanabilmek için dikkat etmeniz gereken ayrıntılar şu şekildedir;

  • Tabelanın yerleştirileceği yer hakkında önceden mutlaka fizibilite çalışmalarının yapılması gerekir. Bu sayede çatının bu hizmet için uygun olup olmadığına karar verilir.
  • Çatı tabelaları diğer tabelalar ile kıyaslandığında rüzgâr ile en fazla karşılan tür olarak öne çıkar. Bu nedenle montaj aşamasında çok titiz bir çalışmanın gerçekleştirilmesi gerekir.
  • Çatı tabelasında kullanılacak harflerin hem çatı ile doğru orantıda olması hem de okunabilir olması önemlidir. Uygun ölçülerin yapılamaması durumunda istenilen tabelaya sahip olunamayabilir.
  • Çatı tabelasında çatı ile tabela arasındaki yükseklik önemlidir. Bu aşamada ölçülerin dikkatli alınması ve uygun nitelikte olması gerekir.
  • Tabela tasarımı öncesinde tabelanın kullanılacağı binanın ön cephesinden kullanım alanını görecek şekilde bir fotoğraf çekilirse, tasarım bu doğrultuda en ideal görsele sahip olacak şekilde hazırlanabilir.

Çatı tabelası modelleri birçok farklı projeye sahip olabilir. Tabelanın hangi binada hangi alanda kullanılacağına karar verdikten sonra diğer aşama ve her türlü prosedürü görüşmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pegasus Reklam ve tabela hizmetlerimiz kapsamında sizlere sektörel faaliyetlerinize hız katacak çatı tabelası hizmetlerini sunuyoruz.

Çatı Tabelası Fiyatları

Çatı tabelası tercih ederken dikkat etmeniz gereken en önemli şey tabelanın genişliği ve uzunluğudur. Markanız için tercih edeceğiniz tabelalar tasarım aşamasından geçer ve üretime alınır. Üretim aşamaları sonrasında hazır olan tabelanız özel taşıma araçları ile adrese getirilir. Kamyonet ile gerçekleşen taşıma işlemleri sonrasında binanın üstüne tabelanın dikkatli bir şekilde taşınması sağlanır. Yapılacak son kontrollerin ardından tabelanız dikkatli çalışmalar ile binanın çatısı üzerine sabitlenir. Montaj ustalarımız ile gerçekleşen hizmetlerimiz sonrasında tabelanız kullanıma hazır hale gelir.

Çatı tabelası fiyatları ne kadar sorusunun yanıtını bulabilmek için öncelikle sipariş detaylarını detaylıca bilmemiz gerekir. Çatı tabelası yaptırmaya karar verdiyseniz tabelanın özelliklerini, boyutlarını ve diğer unsurlarını bizimle netleştirdikten sonra daha net fiyat bilgisine sahip olabilirsiniz. Tabelanın ışıklı ya da ışıksız olacağına, üç boyutlu ya da standart boyutlarda olacağına karar vererek fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Çatı tabelası siparişi vermek için profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa, bize ulaşarak her anlamda memnun kalacağınız bir hizmet satın alabilirsiniz.

Bütün yaptığımız işleri detaylı şekilde incelemek isterseniz, Buraya bırakıyoruz.

Her hangi bir değerlendirme yapılmamış

İlk değerlendirmeyi yapın “Çatı tabelası”

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.