Lightbox Tabela

Tabelalar

En kaliteli ve estetik Lightbox Tabela tasarımlarını, en uygun fiyata size sunuyoruz.

Pegasus Reklam olarak hem iç hem de dış mekânlarda rahatlıkla kullanılan lightbox tabelalarda çok çeşitli boyut ve şekillerde Alanya’da hizmet vermekteyiz.

Hizmet Açıklaması

Lightbox tabela, reklam alanlarında dikkati çekmesi için tercih edilen ışıklı panellerdir. Bu panellerin tasarımında ince bir tasarımdan yararlanılır. Reklam gereksinimi olan hemen her sektör için tercih edilebilecek tasarımlardır. Dekoratif açıdan önemli bir yenilik olarak görülmesinin yanında akılda kalıcılığı yüksek olan çalışmalardır. Günümüzde birçok firmanın tercih etmiş olduğu reklam ve tanıtım çalışmaları arasında yer alır. UV baskı çeşitlerinin de kullanıldığı bu ürünlerde yüksek standartlarda bir kalite mevcuttur.

Tek taraflı modeller, ayaklı modeller, çift taraflı modeller ile özel modeller olmak üzere birçok farklı türü bulunur. İşletmeler ve firmalar gereksinimlerine en uygun olan tasarımı rahatlıkla seçebilme şansına sahiptir. Modeller duvara monte edilebildiği için yer konusunda herhangi bir şekilde yer problemi yaratmazlar.

Lightbox Tabela Kullanım Alanları

Lightbox tabela üzerinde baskılı kumaşlar bulunur. Çok farklı kumaş yüzeyleri tercih edilebilir. Kumaşların üzerine yapılan baskılar ise UV baskı olarak yer alır. Panel üzerinde LED aydınlatma bulunur. Bu uygulama sayesinde sergilenmek istenilen görüntü çok daha canlı bir şekilde ortaya çıkarılabiliyor. Lightbox tabela kullanım alanları arasında şunlardan bahsetmek mümkündür:

  • Showroom

  • Ofisler

  • Etkinlikler

  • Reklam alanları

  • Vitrin dekorasyonu

  • Fuar alanları ve stantları

  • Müzeler

  • Sinema ve tiyatro salonları

  • Restoran ve oteller

  • Sergi salonları

Gibi birçok farklı kullanım alanı vardır. Bu ürünlerde farklı kategoriler olduğu için kullanılacak alana uygun olarak en uygun olan model rahatlıkla tercih edilebilir.

Lightbox Tabela Fiyatları

Lightbox tabela fiyatları farklı olabilmektedir. Kullanıcı gereksinimlerine özel olarak tasarladığımız bu ürünlerde fiyatların farklılık göstermesi birçok nedene bağlı bir durumdur. Bu tabela modelleri içerisinde birçok alternatif vardır. Özel tasarım olarak adlandırılan kategori içerisinde özel bükümlü Lightbox tabela modelleri öne çıkar. Bu ürünlerin üzerine yerleştirilen kumaşlar da özel olarak tasarlanır. Bunun yanında tek ve çift taraflı modeller de bulunur.

Modellerin farklı olması, tabelanın boyutları ve daha birçok unsur bu süreçte fiyatlara etki eden unsurlar arasında yer alır. Kaliteli bir Lightbox tabela tasarımı yaptırmak isterseniz model avantajlarından en iyi şekilde yararlanabilir ve estetik bir tasarım hizmeti alabilirsiniz.

Lightbox Tabela ve Daha fazla Yaptığımız işlerle ilgili referanslarımızı incelemek isterseniz buraya bırakıyoruz.

Her hangi bir değerlendirme yapılmamış

İlk değerlendirmeyi yapın “Lightbox Tabela”

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.