Hizmet Açıklaması

Pilon tabela, kalabalık ortamlarda bile firmaların ve markaların görünür olmalarını sağlar. Totem tabela modelleri arasında da tercih edilen pilon tabela aslında apayrı özelliklere sahiptir. Görünüş olarak totem tabelalara benzese de kullanım alanları ve özellikleri konusunda totem tabeladan ayrılır. Yekpare şekilde getirilerek yerleştirilecek alanlara monte edilen pilon tabela modelleri marka tanıtımı ile birlikte yön tarif etme konusunda da profesyonel bir şekilde hizmet verir.

Pilon Tabela Modelleri

Pilon tabelalar genelde yoğun kalabalığın olduğu yerlerde yönlendirme yapmak için tercih edilir. Karışık ortamlarda meydanlara yerleştirilerek insanların kolayca adres bulmaları sağlanır. Çoklu ortamlarda kullanılan pilon tabela modelleri çift taraflı kullanılabilir özellikleri ile de beğenilir. Paslanmaz çelik malzeme kullanılarak üretilmesi sayesinde dış mekân kullanımında da son derece etkilidir. Uzun ömürlü olarak kullanabileceğiniz pilon tabela modellerine Pegasus Reklam ve tabela hizmetlerimiz ile sahip olabilir ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Pilon Tabelalar Nerelerde Kullanılır?

Pilon tabelalar genelde yerleşimin yoğun olduğu yerlerde kullanılır. Günümüzde pilon tabelaları en fazla göreceğiniz yerler alışveriş merkezleridir. Alışveriş merkezlerinde özellikle girişte sizi karşılayan pilon tabelalar sizi merkezi çerisinde gideceğiniz adrese kolayca ulaştırır. Hemen her katta görebileceğiniz pilon tabelalar sayesinde kat içerisinde bulunan bütün mağazaların yönünü kolayca bulabilir ve gezinizde rahatlık elde edebilirsiniz. Pilon tabelaların diğer kullanım alanları şu şekildedir;

 • Çok katlı otoparklar
 • Meydanlar
 • Sinemalar
 • Stadyumlar
 • Fuar ve kongre merkezleri
 • Bayiler
 • Firma girişleri
 • Firma bahçeleri
 • Etkinlik alanları

Farkındalık yaratan pilon tabela modelleri yönlendirme gereken hemen her yerde tercih edilebilir. Kalabalık ortamlarda gün içerisinde sayısız insan pilon tabelaları inceler. Bu tabelalarda firmanızı tanıtacak bir reklam çalışması kullanmanız, prestijinizin kısa süre içerisinde artmasında rol oynayacaktır. Pilon tabela kullanımına ilişkin dikkat etmeniz gerekenler konusunda bilgi sahibi olarak size en uygun tabelaların siparişini verebilirsiniz. Pilon tabelaları nerede kullanmak istediğiniz tamamen sizin tercihinizdir. Kendi isteğiniz doğrultusunda tabelaların nerede kullanılması gerektiğine karar verebilir ve tabelanın o alanlara montaj işleminin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Pilon Tabelalar Nasıl Kullanılır?

Pilon tabelalar çok farklı kullanım özelliklerine sahiptir. Tercihe göre ışıklı ya da ışıksız olarak tercih edilebilir. Işıklandırmanın yeterli olduğu yerlerde ışıksız pilon tabelaların seçiminden bahsedilebilir. Alışveriş merkezleri gibi açılış ve kapanış saatleri belirli olan yerlerde açılış itibari ile ışıklandırma sisteminin de devreye gireceğinden dolayı pilon tabelalar ekstra ışık ihtiyacı duymaz. Bu nedenle bu tarz ortamlarda bu tabelalar standart özellikleri ile tercih edilebilir. Açık alanlarda kullanılacak olan tabelalarda eğer yeterli ışıklandırma desteği yoksa bu durumda pilon tabelanın ışıklı tercih edilmesi, istenilen performansın elde edilmesini sağlar. Sokaklar, meydanlar, işyeri bahçeleri, otoparklar gibi ışıklandırmanın yetersiz olduğu alanlarda pilon tabelalar ışıklı özellikler ile tercih edilebilir.

Pilon Tabela Yapımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Pilon tabelalar da birçok tabela çeşidi gibi uzun ömürlü olarak kullanılabilen tabela modelleri arasında yer alır. Dayanıklı olması nedeni ile de tercih edilebilen bu tabelalar özellikle kış mevsim şartlarında mükemmel bir koruma sağlar. Sağlam olması ve isteneni vermesi için malzeme kalitesinin iyi tercih edilmesi gerekir. Pilon tabela yapımında dikkat edilmesi gerekenler şu şekilde sıralanabilir;

 • Tabelanın uzun yıllar boyunca kullanılabilmesi için malzeme kalitesinde doğru tercihlerin yapılması gerekir.
 • Farkındalık yaratacak şekilde tasarlanmalıdır.
 • Yönlendirme için kullanılacağı durumlarda yazı fontu ile birlikte yazı büyüklüğü inşaları yormayacak şekilde tasarlanmalıdır.
 • Kullanılacak olan alada doğru yönlendirmeler yapabilmek adına önceden bir keşif yapılması önemlidir.
 • Pilon tabela yüksekliği tercihe göre değişiklik gösterir. Bu aşamada çok kısa veya aşırı uzun pilon tabela modellerini tercih etmemek gerekir. Daha standart ve yönlendirme bölümünün göz hizasına yakın şekilde planlanması kullanımda kolaylık sağlayacaktır.

Pilon Tabela Fiyatları Ne Kadar?

Pilon tabelalar çeşit ve özelliklerine göre farklı fiyatlar içerir. Pilon tabela fiyatları ne kadar sorusuna yanıt arıyorsanız öncelikle tasarım ve proje konusunda detaylarınızı hazır etmeniz gerekir. Bütün tasarım detaylarınız oluştuktan sonra pilon tabela fiyatları hakkında daha kesin bilgilerden bahsetmemiz mümkün olur. Tasarladığınız pilon tabela çalışmalarınız varsa veya bir proje içerisinde pilon tabela modellerine ihtiyacınız varsa her türlü teknik desteği elde edebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Alanya’nın En köklü Reklam firmasıyız bu yüzden, Alanya’nın neredeyse her sokağında imzamız bulunmaktadır. Bütün yaptığımız işleri incelemek isterseniz buraya bırakıyoruz.

Her hangi bir değerlendirme yapılmamış

İlk değerlendirmeyi yapın “Pilon tabela”

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.