Hizmet Açıklaması

Totem tabela, gündelik yaşamda hemen herkesin mutlaka gördüğü ancak ismini bilmediği bir reklam ürünüdür. Totem tabelalar tek bir stant üzerinde birden fazla markanın reklamını yapabilme kapasitesine sahiptir. Birden fazla markanın reklamını yapabilme özelliği ile de tercih edilen totem tabelalar yol kenarında etkili bir reklam ve tanıtım hizmeti sunar. Uzun süreli faaliyetler sürdürme hedefiniz varsa ve sektörde ileriye yönelik kalıcı yer edinmek istiyorsanız, sosyal aktivitelerin bol olduğu meydan ve alanlarda totem tabelalar ile başarılı bir reklam çalışması yapabilirsiniz.

Fark yaratan, dikkatleri üzerine çeken totem tabelaları sizler için en kaliteli standartlarda hazırlıyoruz. Sizlere h iç bir zahmet bırakmadan, dilediğiniz alanlarda bu tabelaları kullanıma hazır hale getiriyor ve markanızın gelişmesine katkıda bulunuyoruz. Pegasus Reklam ve tabela hizmetlerimiz kapsamında sizlere en uygun fiyata en kaliteli totem tabela hizmetlerini sunuyoruz.

Totem Tabelalar Nasıl Yapılıyor?

Totem tabela birbirinden bağımsız parçaların bir araya gelmesi ile hazırlanır. Uzaktan bakıldığında bir bütün olarak görülen totem tabelalar aslında birbirinden bağımsız parçalardır. Totem tabelalarda istenen kalitenin sağlanabilmesi ve etkili bir reklam çalışması olabilmesi için montaja kadar bütün aşamaların dikkatli bir şekilde gerçekleşmesi gerekir. Totem tabelalar dört mevsim dış hava koşullarında yer alacağından dolayı bu husus göz önünde bulundurularak bütün malzemeler kaliteli tercih edilmeli ve üretim aşamaları bu doğrultuda planlanmalıdır.

Totem tabelalar hem ışıklı hem de ışıksız olarak tasarlanabiliyor. Birçok farklı tasarım modeline sahip ve istenilen modellerde tasarlanarak sipariş verilebiliyor. Yükse çelik boruların üzerine özel tasarlanan kaset sisteminin oturulması ile totem tabelalar hazırlanıyor ve uygun alanlarda zemine yerleştiriliyor. Totem tabelaların üretimi detaylı şekilde şu aşamalar ile gerçekleşiyor;

 • Tabelanın tasarım çalışmaları yapılır.
 • Kasetin ölçüleri ve tasarımı belirlenir.
 • Totem tabelanın boy ve en ölçüleri tasarlanır.
 • Tabelanın hangi alanlarda kullanılacağı üzerinde çalışmalar yapılır.
 • Tasarım ile ilgili diğer teknik detaylar gözen geçirilir.
 • Tabelanın baskı işlemleri gerçekleştirilir.
 • Çelik ayakların ve diğer parçaların istenilen boyda hazırlanması sağlanır.
 • Tercih edilen adreslerde tabelanın montaj çalışmaları başlatılır.

Montaj işlemlerinin tamamlanması ile eğer ışıklı tabela ise elektrik bağlantılarının yapılması ile işlem son bulur. Günümüzde elektriğin yetersiz olduğu alanlarda kurulacak olan totem tabelaların elektrikleri güneş enerjisine bağlı şekilde tasarlanır. Bu sayede gündüz güneş enerjisinden gelen kaynak, gece saatlerinde totem tabelada aydınlatma sağlar.

Totem Tabela Çeşitleri Neler?

Totem tabelalar temelde boruların üzerinde kaset platformunu yer alması ile oluşturulsa da kendi içerisinde birçok farklı model seçeneğine sahiptir. Estetik açıdan farklı görsellere sahip olması ile totem tabela modelleri çeşitlilik kazanır. Yüksekliğini ve genişliğini sipariş sırasında müşteriler istekleri doğrultusunda kendileri ayarlayabilir. Dünya genelinde hem kalabalık alanlarda hem en yerleşimin en az olduğu yerlerde herkesin karşısına çıkan totem tabela çeşitleri şunlardır;

 • Işıklı totem tabela
 • Işıksız totem tabela
 • Dıştan aydınlatmalı totem tabela
 • Üç ayaklı ve üç yüzeyli totem
 • Pilon totem tabela
 • Anıt totem tabela
 • Döner totem tabela

Totem tabelalar görselliği ile dikkatleri üzerine çeker. Devasa yapıları ile kilometrelerce ileriden bile kolayca fark edilir. Farklı tasarımlara sahip totem tabelalar markanın imajını çok üst seviyelere taşıma konusunda oldukça başarılıdır. Günlük yaşamda hemen her alanda totem tabela kullanımından söz edebiliriz. Sadece işlek cadde ve meydanlarda değil, elektriğin en az olduğu bölgelerde bile totem tabelalar ile karşılaşabilirsiniz. Bu tercih genelde büyük marka ve firmaların kararıdır. İleriye dönük yapılan reklam çalışmalarında işlek cadde ve meydanların yanı sıra yaşamın çok az olduğu sınır noktalarda bile totem tabela bulundurmayı tercih ederler.

Işıklı tabelalar ışığın yetersiz kaldığı alanlarda mükemmel bir aydınlatma sağlayacağı gibi markanın imajına da tahmin edilemeyecek ölçüde fayda sağlar. Gecenin karanlığını aydınlatan ışıklı totem tabelalar bu sayede hemen her sektöre hitap eder. Siz de markanızı totem tabelalar ile geleceğe taşımak için Pegasus Reklam ve tabela hizmetlerimiz ile çalışabilirsiniz.

Totem Tabela Fiyatları

Totem tabela fiyatları tercih edilecek modele göre farklılık gösterir. Sayısız ürün seçeneği ve model tasarımı arasından proje detaylarınıza göre karar vererek totem tabela fiyatlarına sahip olabilirsiniz. Tabelayı kaç adet istediğinize karar verdikten sonra profesyonel bir destek almak için bize ulaşabilir ve sektörde hızlı adımlar ile ilerlemenizi sağlayacak totem tabelalara sahip olabilirsiniz.

Bütün Tabela referanslarımızı incelemek isterseniz buraya tıklayınız.

Her hangi bir değerlendirme yapılmamış

İlk değerlendirmeyi yapın “Totem Tabela”

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.